Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Przedłużenie promocji: Lokata 130 dni z premią do 100 zł + program poleceń jeszcze do 9.10.

500 zł od Santandera360 zł od Millennium400 zł od BNP Paribas250 zł od Pekao500 zł od mBanku

30.09.2016

Przedłużenie promocji: Lokata 130 dni z premią do 100 zł + program poleceń jeszcze do 9.10.

Pierwotnie do dziś, ale ostatecznie nieco dłużej będzie można skorzystać z promocji Agory i Toyota Banku.

Agora i Toyota Bank: Lokata 130 dni z premią - promocja przedłużona
Oznacza to, że na premię od 50 zł (dla obecnych klientów) do 100 zł (dla nowych klientów) za lokatę na min. 10 000 zł w Toyota Banku będzie się można załapać jeszcze przez przyszły tydzień. To też szansa na dodatkowe zyski z rekomendacji w programie poleceń oraz możliwość załapania się na jednocześnie przedłużony konkurs z bonami Sodexo dla Czytelników.

Wpis ten ma przede wszystkim cel informacyjny o zmianie terminu, więc by nie powielać treści (zasad przystąpienia do promocji, jak i warunków udziału) zapraszam do wpisów szczegółowo omawiających promocję oraz program poleceń, jak i konkurs dla Czytelników.
Jedyna zmiana jaka nastąpiła to przesunięcie daty ostatecznego terminu rejestracji w promocji i - dla nowych klientów - złożenia wniosku o konto.


Bądź na bieżąco z promocjami. i polub na Facebooku:

2 komentarze:

  1. No dobra. Są uparci więc mnie przekonali. Zawsze to jeden miesiąc mniej do premii skoro pozostałe warunki się nie zmieniają.

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 350 zł premii + 150 zł w bonach na zakupy za Konto Jakie Chcę w Santander Banku!

Świetna promocja Santandera powraca. Tym razem z drobną modyfikacją na plus. Jak we wcześniejszej edycji, tak i teraz do wzięcia czeka gwara...