Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Darmowe parkowanie dla klientów BZ WBK w 72 miastach

470 zł od Santandera300 zł od Pekao ⭐ BNP Paribas: 370 zł za konto i 550 zł za kartę250 zł od Millennium

23.11.2015

Darmowe parkowanie dla klientów BZ WBK w 72 miastach

BZ WBK ponownie udostępnia promocję, dzięki której może parkować bezpłatnie.

Promocja skierowana jest do posiadaczy kont złotówkowych w BZ WBK, którzy za pomocą aplikacji mobilnej banku uiszczą opłatę za parkowanie w płatnych strefach miasta. Zaoszczędzić można w ten sposób do 20 zł. Niewiele, no ale i wysiłku przy tym dużo nie potrzeba.

Bank zwraca równowartość wydatków na opłaty parkingowe w okresie promocji, ale suma zwrotu nie może przekroczyć 20 zł.

Promocja obejmuje wydatki na parkowanie w okresie od 23. do 27.11.2015 r. w 72 miastach:
Andrychów, Białystok, Brodnica, Brzeg, Brzesko, Bydgoszcz, Bytom, Chełmno, Chodzież, Chorzów, Chrzanów, Ciechanów, Czarnków, Częstochowa, Dzierżoniów, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Gostyń, Grudziądz, Hel, Jarocin, Jelenia Góra, Kalisz, Koszalin, Kościan, Koźmin Wielkopolski, Kraków, Krynica Morska, Kutno, Legnica, Lublin, Łódź, Malbork, Mława, Mosina, Namysłów, Nysa, Oborniki, Oleśnica, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Ostrów Wielkopolski, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Poznań, Radom, Sieraków, Słupsk, Sopot, Stargard Szczeciński, Suwałki, Swarzędz, Szamotuły, Szczecin, Śrem, Świdnica, Świecie, Świnoujście, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno, Wieluń, Włocławek, Wolsztyn, Wrocław, Żory

Aby zapłacić, w aplikacji mobilnej BZWBK24 mobile należy kliknąć w opcję "Bilety, parkingi, zakupy", a dalej wybrać "Parkingi" oraz strefę i czas parkowania. Wybór należy zatwierdzić płatnością Przelewy24.

Ważne by przed parkowaniem przygotować się do takiej opcji płacenia. Auto musi być bowiem odpowiednio oznaczone w razie kontroli. Za szybą można umieścić identyfikator w postaci naklejki lub ulotki (są one dostępne w placówkach banku). Identyfikator który można wydrukować znajdziesz tutaj.

Wypłata zwrotów ma nastąpić do 16.12.2015 r. na konto, z którego wykonana została dyspozycja Przelew24. Zgodnie z regulaminem akcji, łączna pula środków przeznaczonych na zwroty wynosi 10 000 zł.

Dla tych osób, które konto osobiste w BZ WBK chcą dopiero założyć, bardzo dobra wieść: promocja Konta 4% z premią z łatwą do wzięcia premią 100 zł została wydłużona do 27.11.2015 r.

Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

350 zł premii + 120 zł na zakupy za konto w Santander Banku (+ do 300 zł zwrotów + do 500 zł za polecenia + więcej w pozostałych promocjach)

Ależ Santander rozpędził się z promocjami. W nowej edycji zgarnąć można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka bowiem gwarantowana premia pieniężn...