Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bilety do kina za kartę kredytową Raiffeisen Polbank

500 zł od Santandera360 zł od Millenniumaż 535 zł od BNP Paribas250 zł od Pekaolokata do 1,7%

3.11.2015

Bilety do kina za kartę kredytową Raiffeisen Polbank

Darmowe wejściówki do kina mogą otrzymać osoby, które zdecydują się na wyrobienie karty kredytowej w Raiffeisen Polbanku.

O ile sama gratyfikacja może nie kusić to wyrabiania karty tylko dla nagrody to warto z opcji skorzystać gdy głównym celem staje się posiadanie karty kredytowej w tym banku. A warunki promocji są banalnie proste: wystarczy wykonać jedną płatność kartą.

Aby skorzystać z promocji "Bilety do Multikina z Wygodną Kartą Kredytową Visa" wystarczy:
 • do 31.01.2016 t. złożyć wniosek o kartę kredytową Visa (w rozmowie telefonicznej z konsultantem banku)
 • najpóźniej do 15.02.2016 r. aktywować przyznaną kartę i dokonać transakcję bezgotówkową, która zostanie zaksięgowana nie później niż w ciągu 7 dni od jej dokonania
Nagrody - 2 bilety do kina Multikino na film 2D - otrzyma pierwsze 1500 osób, które spełnią powyższe warunki. Zostaną one przekazane w postaci kodu przesłanego SMSem. Ich wysyłka ma nastąpić do 31.03.2016 r. 

Zgodnie z regulaminem w promocji udziału brać nie mogą 
"- pracownicy Raiffeisen Bank Polska S.A., 
- klienci, którzy złożyli przed rozpoczęciem Promocji lub w trakcie jej trwania (...) sprzeciw wobec przetwarzania dotyczących ich danych osobowych w celach marketingowych, 
- klienci, których Umowa Karty w czasie trwania Promocji znajduje się w okresie wypowiedzenia. 
- klienci, którzy w Banku w kartotece Klienta nie podali numeru telefonu komórkowego, jako numer do kontaktu"
Karta kredytowa Visa wydawana jest bezpłatnie. Opłata miesięczna wynosi 5 zł miesięcznie, ale bank jej nie pobiera, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym dokonasz transakcje na sumę min. 500 zł). Zaletą karty jest możliwość wypłaty gotówki w bankomacie bez prowizji. Taką bezpłatną transakcję można zrealizować raz w miesiącu (każda kolejna wiąże się z opłatą w wysokości 4% kwoty transakcji nie mniej niż 10 zł). Przywilej ten nie zwalnia jednak z naliczania odsetek z tytułu podjęcia środków - przy transakcji gotówkowej nie uwzględnia się okresu bezodsetkowego.

Kinomaniaków zainteresować powinna też akcja promocyjna BLIK. Tu całkiem łatwo można zdobyć darmowy bilet do kina sieci Multikino lub Helios. Z kolei za wyrobienie karty można znaczniej wzbogacić się w Citibanku: do wzięcia czeka kamera samochodowa i moneyback 200 zł.

4 komentarze:

 1. Wczoraj promocja (MC i bdsklep) niezauważona przez żaden z blogów. Dzisiaj kolejna nigdzie dotąd nieopisywana. Nie wiem jak to robisz Złotówa, że tak znajdujesz pierwszy, ale wielki plus!

  OdpowiedzUsuń
 2. Te 500 zł transakcji zwalniających z opłaty miesięcznej za kartę to mogą być i bezgotówkowe i gotówkowe transakcje, a więc można wypłacić za darmo gotówkę w bankomacie i uniknąć tym samym opłaty za kartę. To chyba ewenement wśród kart kredytowych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wychodzi więc, że można wyjąć gotówkę z bankomatu, zaraz kartę spłacić i uniknie się opłat i odsetek :) Opcja fajna, ale nagroda za kartę kredytową... żeby nie powiedzieć za ostro... mogliby się bardziej postarać

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 350 zł premii + 150 zł w bonach na zakupy za Konto Jakie Chcę w Santander Banku (z czego 100 zł jeszcze przed Gwiazdką!)

Świetna promocja Santandera powraca. Tym razem z drobną modyfikacją na plus. Jak we wcześniejszej edycji, tak i teraz do wzięcia czeka gwara...