Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bilety do kina dla klientów PKO BP oraz Inteligo

telefon Xiaomi od Citi470 zł od Santandera ⭐ BNP Paribas: 400 zł za konto i 550 zł za kartę450 zł od mBanku

28.08.2015

Bilety do kina dla klientów PKO BP oraz Inteligo

Trwa promocja największego polskiego banku, w której dość łatwo można zdobyć bilety do kina.

Warunkiem jest doładowanie telefonu za pomocą aplikacji mobilnej IKO. Zasilany numer telefonu powinien być zarejestrowany w sieci Orange. Warto się z tym pośpieszyć bo liczba biletów jest ograniczona. Podwójne wejściówki do kina zdobędzie "tylko" 2 500 osób.

Promocja mile zaskoczyła m.in. osoby, które niedawno założyły konto w programie poleceń "Mam Inteligo" z premią 100 zł za otwarcie rachunku. Stąd lawina powiadomień które przesłali Czytelnicy. Za powiadomienie o tej okazji do bankobrania serdecznie dziękuję!

Aby zdobyć bilet w promocji "Doładuj w IKO i idź do kina z Orange" należy:
 • posiadać rachunek w PKO BP lub Inteligo 
 • posiadać aktywną aplikację IKO (ważne by była to wersja nie niższa, niż 2.0) 
 • za pomocą IKO doładować telefon "na kartę" w sieci Orange na kwotę co najmniej 30 zł 
 • załapać się do grona pierwszych 2 500 osób, które spełnią powyższe warunki

Jeśli przewidziana pula nagród nie wyczerpie się wcześniej, promocja ma trwać do 16.09.2015 r. 

Zgodnie z regulaminem nagrody zostaną przekazane (po zakończeniu promocji lub wyczerpaniu puli nagród) w formie dwóch kodów wysłanych SMSem. Będzie można je wymienić najpóźniej do 31.12.2015 r. na film 2D w kinach Cinema City. 

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem PKO BP lub Inteligo, skorzystaj z promocji w której za otwarcie konta Inteligo w łatwy sposób dostaniesz 100 zł premii.

4 komentarze:

 1. Rozumiem, że doładowywany numer nie musi być mój, ale np. znajomego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pod tym względem regulamin promocji nie zawiera obwarowań. Więc co niezakazane, jest dozwolone. O ile nie ma technicznego ograniczenia w aplikacji IKO.

   Usuń
  2. "morons" cytuję regulamin "Promocja polega na wysłaniu przez Organizatora, za pośrednictwem wiadomości SMS, Nagrody na numer telefonu dla
   którego było realizowane Doładowanie telefonu w Okresie Trwania Promocji. "

   Usuń
 2. 2500 to śmieszna ilość biletów, a ponieważ piszesz o tym 8 dni po rozpoczęciu promocji jestem prawie pewien że wszystkie dawno już są zgarnięte - a organizatorowi chodzi o to by tego przedwcześnie nie ogłosić...

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowaną premię 350 zł + 70 zł do CCC + 50 zł na zakupy za konto w Santander Banku (+ zwroty do 300 zł + do 500 zł za polecenia + lokata 1%)

Na fali popularności poprzedniej edycji bank postanowił wznowić promocję. Jest to więc okazja dla tych osób, które poprzednią akcję przegapi...