Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 600 zł za ZUS od mBanku nadal do wzięcia

telefon Xiaomi od Citi420 zł od Santanderaaż 400 zł od BNP Paribas450 zł od mBanku

02.03.2015

600 zł za ZUS od mBanku nadal do wzięcia

Bank postanowił przedłużyć promocję dla przedsiębiorców.


Patrząc na jej popularność wśród Czytelników bloga, ocena akcji musi być jedna. To świetny sposób na duże bankobranie. Można zyskać aż 600 zł z darmowym kontem firmowym, a wymóg jest jest jeden i to banalnie prosty: przelewanie składek ZUS.

Promocja "600 zł na ZUS z mBiznes konto Start lub Komfort" wystartowała w styczniu i pierwotnie miała trwać do końca lutego. Już wczoraj obserwujący bankobranie na twitterze mogli się dowiedzieć o przedłużeniu promocji.


A news ten jest wart nagłaśniania. Bo zarobić można dużo i łatwo. Tym razem możliwość przystąpienia do promocji obowiązuje do 31.03.2015 r. Aby cieszyć się premiami wystarczy:
 • złożyć wniosek o otwarcie mBiznes Konto Start lub mBiznes Konto Komfort i zawrzeć o nie umowę z bankiem (w standardowej ofercie banku pierwsze z wymienionych kont skierowane jest dla nowych działalności gospodarczych i daje roczne zwolnienie z opłaty za konto. W powyższej promocji de facto nie stanowi to różnicy, gdyż założenie konto w promocji oprócz premii daje też właśnie 12 miesięcy zwolnienia z opłaty za prowadzenie konta!)
 • w okresie 12 miesięcy od zawarcia umowy o konto dokonywać z niego płatności składek ZUS na kwotę min. 250 zł

Dzięki temu co miesiąc od mBanku dostaniesz premię w wysokości 50 zł. A będzie ona wypłacana do 30. dnia miesiąca kalendarzowego po miesiącu w którym wykonasz przelew do ZUS. I tak przez 12 miesięcy, więc łącznie możesz zyskać nawet 600 zł.

Otrzymane premie będą stanowić przychód i bank zastrzega, że to na kliencie spoczywa obowiązek z rozliczenia podatku.


W promocji mogą wziąć udział przedsiębiorcy, przez których, zgodnie z regulaminem rozumie się:

 • osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą
 • spółki cywilne, jawne, partnerskie
 • spółki z o.o.
 • fundacje, stowarzyszenia rejestrowe
 • spółdzielnie

Złóż wniosek o otwarcie mBiznes Konta z premią do 600 zł

8 komentarzy:

 1. chwała im za to, bo przegapiłem ostatnią edycję. Więc nie zostawiam na ostatnią chwilę. Wniosek wysłany.

  OdpowiedzUsuń
 2. A tu mBank z OrangeFinanse proponują cacheback 5% (do 600 PLN):

  http://www.orangefinanse.com/zyskaj_600_zl.phtml

  Ale ... żeby go dostać nieźle trzeba się nagimnastykować!

  OdpowiedzUsuń
 3. a jak się jest na ryczałcie nieewidencjowanym 3,5%, to jak niby miałbym rozliczyć ten przychód? Raczej szkoda zachodu i narażanie się na kontrole z US.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma czegoś takiego jak ryczałt nieewidencjonowany (no chyba że ten który uprawiają sprzedawcy uliczni i bazarowi).
   Tak samo jak każdy inny przychód.

   Usuń
 4. Witam, dziś próbowałem przez M-linie złożyć wniosek, poinformowano mnie że nie mam takiej opcji ponieważ mam już rachunek firmowy w m-Banku :(
  Myślałem, że konto start jest dla nowych klientów, a komfort dla wszystkich innych. Jestem w błędzie, czy trafiłem na niekompetentnego konsultanta?
  Robert

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli posiadasz już jakikolwiek rachunek firmowy w mBanku to niestety nie założysz kolejnego w promocji

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe przy przedlużą promocję - właśnie 1 kwietnia zmienili TOiP w kontach firmowych w Meritumbank z 0 na 19,99 zł/Mc prowadzenie konta, to byłaby niezła alternatywa.

  OdpowiedzUsuń
 7. Założyłem konto w lutym. Zrobiłem już 2 razy przelewy do zus minęło 30 dni od zaksięgowania przelewów. A na moimkoncie nie ma obiecanych 50 pln. Dzisiaj składam reklamację do Mbanku

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowaną premię 350 zł + 70 zł na zakupy w CCC za konto w Santander Banku (+ zwroty do 300 zł + do 500 zł za polecenia + lokata 1%)

Na fali popularności poprzedniej edycji bank postanowił wznowić promocję. Jest to więc okazja dla tych osób, które poprzednią akcję przegapi...