Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konkurs "Fan Miesiąca" czyli wygrywanie przez lajkowanie

480 zł od Santandera500 zł od Aliora600 zł od Citi360 zł od Millennium485 zł od BNP Paribas

4.01.2015

Konkurs "Fan Miesiąca" czyli wygrywanie przez lajkowanie

Lajkuj, komentuj, odpowiadaj i odbieraj nagrody.

Śledzę facebookowe profile wszystkich banków. Te większe, jak mBank czy BZ WBK nie mają problemu z otrzymywaniem komentarzy (nieistotne już nawet czy są one pozytywne,  czy negatywne) ani z polubieniami. Mniejsze banki muszą swych klientów aktywizować do działania.

Tą drogą poszedł właśnie Raiffeisen Polbank. W konkursie "Fan Miesiąca" rozdaje nagrody dla najaktywniejszych osób na fanpage'u. Aby wziąć udział w zabawie nie trzeba być klientem banku. Wystarczy posiadać aktywne konto w serwisie społecznościowym, zaakceptować regulamin i wykonać zadania konkursowe: rozwiązać Quiz Mobilny, co oznacza udzielenie odpowiedzi na cztery pytania zamknięte i jedno otwarte.

Dalsza zabawa polega na zbieraniu punktów, które można dostać za każde polubienie zdjęcia lub wpisu (1 punkt) oraz za komentowanie (do 5 punktów - bank ocenia ich merytorykę).

Dla trzech najbardziej aktywnych użytkowników etapu (czyli de facto miesiąca) czekają nagrody w postaci zestawu gadżetów. A stanowią go: pendrive, podkładka pod mysz i notes. Ich łączna wartość bank oszacował na 30 zł.

Oprócz podsumowań miesiąca, organizator konkursu prowadzi też ranking generalny. Na jego podstawie uczestnicy, którzy zdobędą łącznie co najmniej 500 punktów, zyskają status Doradcy i tym samym zapewnią sobie nagrodę w postaci powerbanku (o wartości 26 zł).

Regulamin konkursu "Fan Miesiąca" znajdziesz tutaj. Raiffeisen Polbank w ostatnim czasie aktywuje nie tylko swych fanów na Facebooku, ale i klientów. By jak więcej płacili kartami przygotował konkurs "Zimowa talia kart".

Już za kilka dni konkurs będą mieli też czytelnicy bankobrania. Z - co mogę już zdradzić - nagrodami gwarantowanymi cenniejszymi, niż te w "facebookowym" konkursie Raiffeisen Polbanku. Czytaj więcej

Źródło grafiki: facebook.com/MobilnyBank

4 komentarze:

  1. A dajcie adres tego facebooka ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. czy dostaje się jakieś potwierdzenie zapisania się do newslettera albo trzeba potwierdzić to klikiem w link w mailu?

    OdpowiedzUsuń
  3. Nieźle, całkiem nieźle :D

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 360 zł z nowym kontem Millennium 360°

Bank Millennium przygotował nową promocję przy okazji której... promuje swe nowe konto osobiste. W miejsce dotychczas oferowanego Konta 360°...