Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Gigant nam się rozkręca! Wielkie rozdawnictwo biletów do kina

580 zł od Santandera360 zł od Millennium450 zł od BNP Paribas600 zł do Allegro od Citi

22.01.2015

Gigant nam się rozkręca! Wielkie rozdawnictwo biletów do kina

A promocji ma rozmach. Czeka aż osiem tysięcy biletów. 


Bankobiorcy wpadli w łaski PKO BP. Dopiero co bank ogłosił program poleceń "Mam PKO", a już pojawiła się nowa okazja.

Tym razem skierowana jest ona przede wszystkim do obecnych klientów banku, choć pośpieszyć się i skorzystać mogą także ci nowi. Warunkiem jest posiadanie w PKO BP karty kredytowej MasterCard. 

Aby skorzystać z promocji wystarczy: 

  • zarejestrować się w promocji, wypełniając dedykowany wniosek
  • w okresie promocji (czyli do 12.02.2015 r.) wykonać min. 3 płatności kartą na kwoty po co najmniej 50 zł (lub równowartość w walucie obcej)
I to wszystko. W ciągu 20 dni od transakcji kartą, otrzymasz SMS z kodami uprawniającymi do wymiany na dwa bilety do sieci Cinema City. 

Do ubiegania się o bilety uprawnieni są posiadacze następujących kart kredytowych: PKO MasterCard Electronic (błękitna), PKO MasterCard Standard (srebrna), partnerska karta MasterCard PKO VITAY (srebrna), partnerska karta MasterCard PKO VITAY (złota), karta PKO MasterCard Gold (złota), PKO MasterCard Platinum (platynowa). 

Akcja trwa do 12.02.2015 r. lub do wyczerpania puli biletów. Nagrody otrzyma pierwsze 4 tysiące klientów, którzy spełnią warunki promocji. Niestety jeden uczestnik promocji może otrzymać tylko jedną nagrodę w postaci pakietu dwóch biletów.

Jeśli nie jesteś klientem PKO BP możesz skorzystać z innych okazji do bankobrania: Citibank daje tablet za darmo do karty kredytowej, a ING Bank Śląski płaci 100 zł za otwarcie konta.  


Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 360 zł z nowym kontem Millennium 360°

Bank Millennium przygotował nową promocję przy okazji której... promuje swe nowe konto osobiste. W miejsce dotychczas oferowanego Konta 360°...