Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Dobre wieści dla spóźnialskich we wzięciu 100 zł

350 zł od Santanderatelefon Vivo od Citilokata do 1,7%400 zł od BNP Paribas250 zł od Millennium

16.01.2015

Dobre wieści dla spóźnialskich we wzięciu 100 zł

... i dla tych co wczoraj napotkali problemy techniczne. 

Zgłaszaliście to w komentarzach i mailach. Wczoraj, w ostatnim dniu promocji, w której ING Bank Śląski gwarantował premię 100 zł za otwarcie konta, pojawiły się problemy techniczne z wnioskiem o otwarcie rachunku.

>>Ta promocja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze  propozycje ING Bank Śląski<<

Tym, którym się nie udało, szczęście, a może i szczodrość banku dopisała. Promocja została wydłużona do 16.02.2015 r. Doświadczeniem dnia wczorajszego, ze złożeniem wniosku lepiej nie zwlekać do ostatniej chwili. 

Opis promocji znajdziesz tutaj, a wniosek o otwarcie Konta Direct w ING Banku Śląskim możesz złożyć za pośrednictwem widżetu z prawej u góry strony. 

Jeśli konto w ING Banku Śląskim już posiadasz albo nie "łapiesz się" na promocję, mogą zainteresować Cię inne okazje na zarabianie na bankach. 50 zł za otwarcie rachunku, a także 50 zł za każde skuteczne polecenie konta zarobisz w programach poleceń: Mam PKO oraz Mam Inteligo. Dowiedz się też jak zdobyć 5% na Lokacie Start w Meritum Banku, nawet jeśli byłeś już jego klientem.

Źródło grafiki : freedigitalphotos.net

4 komentarze:

 1. Od 29 marca trzeba wydać kartą 300 zł by była darmowa. Można wydać od razu 1000zł i deaktywować kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę należy mieć aktywną na dzień wypłaty premii

   Usuń
 2. Czy ktoś się orientuje czy konto oszczędnościowe otwiera się automatycznie wraz z otwarciem roru czy też samemu można wybrać moment otwarcia? (zależy mi żeby 4 miesiące liczone były od dnia, w którym kończy mi się lokata w innym banku)

  OdpowiedzUsuń
 3. k.oszcz. założysz sobie później i od wtedy powinien się liczyć czas

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 350 zł premii za Konto Jakie Chcę w Santander Banku

Wystartowała kolejna edycja najpopularniejszej w ostatnich miesiącach promocji. To akcja, w której za otwarcie konta osobistego w Santander ...