Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rok 2015 to może być dobry rok w bankobraniu! Zapowiedź wyższego moneybacku

470 zł od Santandera ⭐ BNP Paribas: 370 zł za konto i 550 zł za kartę500 zł od mBanku250 zł od Millennium

12.11.2014

Rok 2015 to może być dobry rok w bankobraniu! Zapowiedź wyższego moneybacku

Rzadko się zdarza, by bank zapowiadał promocję z tak dużym wyprzedzeniem.


A jednak, już znamy trochę szczegółów nowego zwrotu od płatności kartą, jaki ma być naliczany użytkownikom konta w Toyota Banku.

W rozesłanej do mediów informacji prasowej, bank zapowiada aż 10-procentowy zwrot przy płatności kartą za paliwo. Informacja cieszy, tym bardziej, że może być zwiastunem licytacji i podbijania moneybacku przez banki.

Dotąd niekwestionowanym liderem pozostawał Getin Online, który na Koncie Tanie Zakupy oddaje 10% nie tylko za paliwo, ale też za zakupy w sklepach spożywczych, monopolowych i supermarketach. Toyota Bank oferuje za to promocję "8% mniej za paliwo". Więc rywalizacja się zaostrzy. Bankobiorcy mogą zacierać ręce. 

Moim zdaniem na ocenę i (ewentualny zachwyt nad ofertą) przyjdzie jeszcze czas. Miejmy nadzieję, że promocja nie będzie obwarowana - wydumanymi przez bankowców - warunkami. Jak tylko bank ujawni szczegóły propozycji, na pewno przeczytacie o nich na blogu bankobranie.


Źródło grafiki: toyotabank.pl

3 komentarze:

  1. Chętnie skorzystamy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. W pliku nie ma nic o tym, że klient musi być nowy, ale to dopiero zapowiedź. Gdy bedą jakieś szczegóły, prosimy o informację.

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajnie jakby jeszcze więcej banków zaoferowało podobne oferty wtedy by się bili o klienta dając coraz to lepsze oferty :)

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

350 zł premii + 120 zł na zakupy za konto w Santander Banku (+ do 300 zł zwrotów + do 500 zł za polecenia + więcej w pozostałych promocjach)

Ależ Santander rozpędził się z promocjami. W nowej edycji zgarnąć można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka bowiem gwarantowana premia pieniężn...