Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskuj bonus finansowy za opłacanie faktur

350 zł od Santanderatelefon Vivo od Citilokata do 1,7%420 zł od BNP Paribas250 zł od Millennium

09.10.2014

Zyskuj bonus finansowy za opłacanie faktur

Płacąc za prąd, gaz czy telefon możesz dostać bonus finansowy.

To kolejna akcja mająca na celu promowanie samoobsługowych punktów bankowych. Aby przyciągać do nich klientów, banki imają się różnych sposobów.

Citibank kusił zaproszeniami na darmową kawę i ciastko, a Getin Bank rozdawał już bilety do kina za zalogowanie się do systemu transakcyjnego właśnie w takim miejscu.

I tym razem promocja dotyczy Getin Pointu. Warto się do niego wybrać (o ile masz go po drodze, bo specjalna fatyga w tym celu moim zdaniem może być nieopłacalna), gdyż bank płaci 2 zł od każdej opłaconej faktury. Ważne by taki blankiet zawierał kod kreskowy. Wtedy można go zeskanować, a należność opłacić przelewem lub kartą płatniczą.

Wadą promocji jest limitowanie bonusów. Miesięcznie można w taki sposób zyskać jedynie 6 zł. Ale grosz do grosza...

Zgodnie z regulaminem promocji, akcja trwa do odwołania.

Jeśli nie korzystasz z usług Getin Online może zainteresować Cię konto, dające aż 10% za płatności kartą w supermarketach, sklepach spożywczych, monopolowych i na stacjach benzynowych.


Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

2 komentarze:

  1. kolejny dobry pomysł getinu, co tu dużo mówić. dla mnie jeden z bardziej nowatorskich banków w kraju :) tak naprawdę co chwilę mają ciekawe rozwiązanie dla klientów.

    OdpowiedzUsuń
  2. No ja jestem coraz milej zaskoczona pomysłami getin banku. Widać, ze ludzie,którzy w nim pracują sa naprawdę kreatywni

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 350 zł premii za Konto Jakie Chcę w Santander Banku

Wystartowała kolejna edycja najpopularniejszej w ostatnich miesiącach promocji. To akcja, w której za otwarcie konta osobistego w Santander ...