Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zegar tyka, a czy Ty zgłosiłeś się już po swoją premię?

telefon Xiaomi od Citi420 zł od Santanderaaż 400 zł od BNP Paribas450 zł od mBanku

03.10.2014

Zegar tyka, a czy Ty zgłosiłeś się już po swoją premię?

Jeśli z założeniem lokaty z premią 50 zł zwlekałeś to pamiętaj, że to ostatnie chwile akcji!

Duży rozgłos promocji Lokaty Happy Idea Banku spotkał się z równie dużym zainteresowaniem. Więc jeśli Ty jeszcze nie skorzystałeś z tego banalnie prostego sposobu na łatwy zarobek 50 zł, czas najwyższy by to zmienić.

Najpóźniej do niedzieli, tj. 5.10.2014 r. wystarczy złożyć za pośrednictwem dedykowanej strony wniosek o przystąpienie do promocji. Wystarczy wpisać w nim adres e-mail (jeśli lokaty zamierzasz zakładać na członków rodziny, za każdym razem należy podać inny adres), na który otrzymasz link. Dzięki niemu będziesz mógł założyć lokatę na stronie internetowej banku (pamiętaj, by zrobić to również najpóźniej do 5.10.2014 r.). Dostaniesz też czas na przelanie środków. A lokatę założysz nie byle jaką, jeśli spojrzeć na obecny poziom oprocentowania lokat bankowych. Lokata Happy w Idea Bank da Ci 5% w skali roku. Jest to oprocentowanie stałe, a środki deponujesz na 3 miesiące. Lokatę możesz założyć w przedziale kwotowym od 1 000 do 10 000 zł.

Lokatę możesz założyć bez dodatkowych produktów. Nie musisz też zakładać konta osobistego.

Na opłacenie złożonego wniosku o lokatę będziesz miał 14 dni. Do 10.11.2014 r. organizator akcji poinformuje Cię drogą mailową o przyznaniu premii, a żebyś ją otrzymał niezbędne będzie jeszcze wypełnienie formularza z danymi do przelewu. Czasu będziesz mieć jednak sporo, bo aż do 30.11.2014 r. Do 5.12.2014 r. premia 50 zł powinna być już na Twoim koncie.

Nie chcę powtarzać się o zaletach promocji i lokaty, bo możesz o nich przeczytać przy pierwotnym opisie "Lokaty z premią". W ratingu ofert propozycja Idea Banku zasługuje moim zdaniem na bezdyskusyjne pięć gwiazdek.

Jeśli będziesz nowym klientem Idea Banku,  tzn. nigdy nie posiadałeś tam jakichkolwiek produktów, wniosek o przystąpienie do promocji możesz złożyć tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowaną premię 350 zł + 70 zł na zakupy w CCC za konto w Santander Banku (+ zwroty do 300 zł + do 500 zł za polecenia + lokata 1%)

Na fali popularności poprzedniej edycji bank postanowił wznowić promocję. Jest to więc okazja dla tych osób, które poprzednią akcję przegapi...