Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: BNP Paribas zmienia decyzję! Będą tablety dla wszystkich!
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

10.10.2014

BNP Paribas zmienia decyzję! Będą tablety dla wszystkich!

Bank właśnie poinformował o decyzji Zarządu. 

Nagroda w promocji iKonta będzie przyznana każdemu Uczestnikowi promocji. Bez względu na czas spełnienia warunków promocji. 

Na facebookowym fanpage'u BNP Paribas przed kilkokilkoma chwilami pojawił się następujący komunikat:


"Szanowni Państwo,

Sprzedaż premiowa „iKonta BNP Paribas z tabletem” spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem, które przerosło nasze oczekiwania. Dla części Klientów zapis dotyczący oferty limitowanej w regulaminie być może nie był wystarczająco precyzyjny, za co przepraszamy. Zarząd Banku podjął decyzję o zniesieniu limitu przyznawanych nagród. Oznacza to, że wszyscy uczestnicy sprzedaży premiowej, którzy spełnili jej warunki, otrzymają tablet.

Zapewniamy, że pierwotne założenia sprzedaży premiowej nie wynikały ze złej woli czy intencji Banku. Zrobimy wszystko, aby taka sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości. Liczymy, że zalety iKonta oraz decyzja o rozszerzeniu puli nagród, spełnią oczekiwania naszych Klientów i pozwolą na budowę trwałej relacji z Bankiem.

Z poważaniem,
Frederic Amoudru
Prezes Zarządu BNP Paribas Banku Polska"

Niedługo zatem był aktualny mój komentarz, krytykujący bank za nieuczciwe przeprowadzenie akcji. Dobrze,  że bank się zreflektował. Lepiej późno niż wcale. Choć niesmak pozostanie.

Źródło grafiki : freedigitalphotos.net

7 komentarzy:

 1. A kiedy wyślą te tablety?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie brak konkretów. Pewnie będzie się trzeba uzbroić w cierpliwość

   Usuń
 2. Powiało optymizmem. Choć do tego co mówią przedstawiciele tego banku to trzeba podejść z dystansem. Będę mieć tablet w rękach to uwierzę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja podobnie. Minęło 10 dni od pozytywnego oświadczenia prezesa banku, ale narazie nie dostałem jeszcze żadnej informacji o przyznaniu/wysyłce tableta. Trzeba pewnie jeszczce trochę poczekać. Czy ktoś już dostał tablet po oświadczeniu prezesa BNP?

   Usuń
 3. bardzo fajnie postąpili. mimo to że oferta była oganiczona limitem i nie musieli. Dzięki takiemu czemuś zdobywa się zaufanie klientów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy można wypowiedzieć umowę o kartę (zostawiając otwarte konto) przed otrzymaniem tabletu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji nic nie mówi o konieczności utrzymywania karty więc można. Choc przy kombinatorstwie tego banku zaczekałbym do czasu otrzymania tableta

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj nawet 350 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + zwroty za płatności