Bankobranie: najlepsze promocje bankowe, konta, karty i lokaty w bankach: Co dwa prezenty to nie jeden. Dobre wieści dla bankobiorców
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

15.09.2014

Co dwa prezenty to nie jeden. Dobre wieści dla bankobiorców

Z promocjami jest często tak, że ani się obejrzysz, a już się kończą.

Więc jeśli dotąd nie skorzystałeś z konta dającego aż 10-procentowy zwrot za zakupy albo nie wziąłeś premii w wysokości 50 zł za samo skorzystanie z bankowości mobilnej to koniecznie musisz przeczytać poniższy wpis.


Obydwie opisane poniżej promocje zaserwowane są przez Getin Online. Pierwsza z nich dotyczy wyłącznie klientów, którzy aktualnie nie posiadają konta w tym banku, a z drugiej, czyli z 50-złotowej premii skorzystać mogą zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci.

Konto z z kartą Tanie Zakupy to zwrot za płatności kartą w sklepach spożywczych i monopolowych, supermarketach oraz na stacjach benzynowych. Bank zwraca 10% wydatków - miesięcznie można uzyskać do 40 zł, a limit w roku kalendarzowym to 300 zł. regulaminie promocji, bank obiecuje wypłatę premii przez 12 miesięcy.

Pierwotnie promocja miała trwać do końca sierpnia, później oferta została przedłużona do 14.09.2014 r., a aktualnie obowiązuje do odwołania. 

Konto prowadzone jest bezpłatnie, jeśli co miesiąc wpływać będzie z dowolnego tytułu (z konta w innym banku) kwota min. 1000 zł oraz wykonane zostaną płatności na min. 400 zł. W przeciwnym wypadku opłata za prowadzenie rachunku wyniesie 9,99 zł. Opłata za kartę obligatoryjna i wynosi 3,99 zł miesięcznie.

Druga z promocji to 50 zł na start z Getin Mobile. Skorzystać z niej mogą dotychczasowi posiadacze konta (ale też osoby, które je dopiero założą). To w praktyce reedycja promocji, która pojawiła się już w sierpniu. Aktualne rozdanie trwa do końca września 2014 r. lub do wyczerpania puli nagród. A zasady promocji są banalnie proste:
 • należy zarejestrować się na dedykowanej stronie internetowej, wpisując jedynie swój numer PESEL
 • zainstalować aplikację mobilną Getin Mobile
 • za pośrednictwem aplikacji wykonać jeden przelew na kwotę min. 20 zł
Zgodnie z regulaminem promocji, bonus powinien być wypłacony na konto uczestnika w ciągu 5 dni roboczych, liczonych od momentu wykonania przelewu.

Z promocji wykluczeni są niestety ci klienci, którzy w ciągu ostatnich 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji posiadali Lokatę Mobilną albo w tym samym czasie wykonali jakichkolwiek przelew za pomocą bankowości mobilnej. 

Można by odnieść wrażenie, że Getin nie ma co robić z pieniędzmi, skoro rozdaje je tak chętnie. Ale to nie nasza sprawa. Jak dają, należy brać (chyba, że chcą w twarz Ci dać ;) ). W promocjach tych każdy znajdzie coś dla siebie: jest premia dla tych co cenią sobie szybki zysk, ale też i dla długodystansowców, którzy będą wyczekiwać comiesięcznej wypłaty tytułem zwrotu od płatności kartą. Takie propozycje muszą więc zyskiwać najwyższą ocenę: pięć gwiazdek w unikatowym ratingu ofert, który możecie znaleźć wyłącznie na blogu bankobranie.

Jeśli chcesz skorzystać z powyższych promocji, wniosek o otwarcie konta z kartą Tanie Zakupy możesz złożyć za pośrednictwem niniejszego formularza. Dane trafiają wówczas bezpośrednio do banku, a w związku z tym, że jest to link polecający, bank wypłaci mi za to wynagrodzenie.

5 komentarzy:

 1. Fajna jest ta opcja z Konto z z kartą Tanie Zakupy, ale nie każdy wydaje 400 zł kartą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak się ma dwójkę dzieci to bez problemu się daje radę :) Fajna oferta Getinu!

   Usuń
 2. Ja skorzystam tylko z gratisowych 50 zł :) doładuje sobie telefon i mi zwrócą kasę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. No ja też mam tyle wydatków, że bez problemów się wyrabiam. Getin po raz kolejny pokazuje że jak się chce to mozna

  OdpowiedzUsuń
 4. Wypłacono ostatnią premię.

  OdpowiedzUsuń