Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Parkowanie za darmo znów dostępne

470 zł od Santandera ⭐ BNP Paribas: 370 zł za konto i 550 zł za kartę500 zł od mBanku250 zł od Millennium

25.08.2014

Parkowanie za darmo znów dostępne

Te wakacje w polskich bankach przebiegają pod dyktando promowania bankowości mobilnej.

Tym razem, w ostatni tydzień sierpnia, klienci Banku Zachodniego WBK, mogą korzystać z darmowego pozostawienia auta w strefach płatnego parkowania.


Promocja obowiązuje w dniach 25-29.08.2014 r. i jest skierowana do użytkowników aplikacji mobilnej BZWBK24 mobile, którzy za jej pośrednictwem postanowią opłacić zaparkowanie w płatnej strefie, w jednym z poniższych miast:

Białystok, Bydgoszcz, Chełmno, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Grudziądz, Hel, Kraków, Krynica Morska, Legnica, Lublin, Łódź, Nysa, Oleśnica, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Słupsk, Sopot, Swarzędz, Szczecin, Świecie, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno, Wrocław.

Wydaną na tel cel kwotę, ale nie większą, niż 50 zł, bank zwróci na rachunek klienta w terminie do 26.09.2014 r.

Przed skorzystaniem z opcji płacenia za parking telefonem, należy się przygotować. W oddziałach banku można pobrać identyfikator do oznaczenia auta o fakcie opłacania parkingu w taki właśnie sposób. Jednak nawet na stronie internetowej samego BZ WBK, klienci banku zwracają, że jednak w nie każdej placówce takie oznakowanie jest dostępne. Na szczęście istnieje też możliwość samodzielnego wydruku identyfikatora ze strony banku.

Zgodnie z regulaminem, pula na zwroty środków w promocji, jest limitowana do 10 000 zł.


Jeśli dotąd nie korzystałeś z bankowości mobilnej BZ WBK, dodatkowo możesz zgarnąć 30 zł za aktywację w aplikacji banku. Podobną promocję dla swych klientów przygotował też Getin Online, który płaci 50 zł

Za podesłanie informacji o promocji dziękuję czytelnikowi, który wiedział o niej jeszcze przed publikacją wiadomości na blogu banku (wpis pojawił się dopiero popołudniu). Okazuje się, że bank pisze o promocji także na jednej z podstron.

Źródło grafiki: bzwbk.pl

1 komentarz:

  1. Na stronie wylogowania BZWBK nowa informacja o zwrotach 20 zł za bilety komunikacji miejskiej przez cały wrzesień. https://www.centrum24.pl/centrum24-web/logout Link pod przyciskiem nie działa (pewnie na razie) https://www.bzwbk.pl/darmowakomunikacja

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

350 zł premii + 120 zł na zakupy za konto w Santander Banku (+ do 300 zł zwrotów + do 500 zł za polecenia + więcej w pozostałych promocjach)

Ależ Santander rozpędził się z promocjami. W nowej edycji zgarnąć można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka bowiem gwarantowana premia pieniężn...