Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Energetyczna oferta. 15% zwrotu za rachunki

580 zł od Santandera500 zł od mBanku600 zł od Citi360 zł od Millennium485 zł od BNP Paribas

6.08.2014

Energetyczna oferta. 15% zwrotu za rachunki

Konto z 5-procentowym moneybackiem oraz 15-procentowym zwrotem za opłacone rachunki za energię elektryczną... brzmi elektryzująco.


Bierzemy jednak śrubokręt antystatyczny i promocję "Konto z Energią" rozkładamy na czynniki pierwsze, by dowiedzieć się czy propozycja ta się opłaca.


Oferta została przygotowana we współpracy Getin Banku z dostawcą energii elektrycznej - firmą Enea. 

Zyskać można płacąc kartą debetową, wydaną do konta Getin Up oraz opłacając z tego rachunku należności za energię elektryczną, dostarczaną właśnie przez firmę Enea.

Przy płatnościach kartą bank zwraca 5% wydanych środków. Miesięcznie można zyskać maksymalnie 20 zł, a w ciągu roku 200 zł. Należy też pamiętać o wykonywaniu co najmniej pięciu płatności kartą w ciągu miesiąca.

Zwrot 15% od rachunków za prąd ograniczony jest tylko w skali roku i jest to również kwota 200 zł. Warto jednak policzyć na jaki zwrot możesz liczyć... 

Przed tym wpisem zadzwoniłem do dwóch znajomych, by zapytać jak wysokie są ich rachunki za prąd. Uwzględniając też rachunki z mego gospodarstwa domowego wyszło, że w ciągu roku nikt z nas nie wyczerpałby całego zwrotu! Otrzymywane co dwa miesiące rachunki za prąd nie przekraczają u nas 200 zł, tym samym nie zgarnęlibyśmy całej dostępnej puli premii.

Premie naliczane są wyłącznie przez 12 miesięcy od momentu otwarcia/aktywacji konta. Z promocji może skorzystać osoba, która od dnia 1.06.2013 r. nie jest oraz nie była posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w Getin Banku. 

Jak to ostatnio niestety się dzieje, Getin Bank do regulaminu promocji wprowadził restrykcyjne zasady lojalnościowe. W przypadku zamknięcia konta w ciągu 12 pierwszych miesięcy, należy zwrócić wszystkie przyznane i wypłacone premie. Jeśli rezygnacja nastąpi w okresie kolejnych 12 miesięcy, wówczas bank zażąda zwrotu połowy wypłaconych premii.

Szczegóły promocji dostępne są na dedykowanej stronie: www.enea.pl/energiazkontem

Jeśli przegapiłeś wczorajszą informację o tabletach rozdawanych praktycznie za darmo, przeczytaj o aktualnej promocji iKonta w BNP Paribas.Źródło grafiki: enea.pl

1 komentarz:

  1. maxymalnie 20 l to jednak się nie opłaca tak jak np 70 zl c miesiac w bzw bk

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 480 zł za konto osobiste w Santander Banku [AKTUALIZACJA: + bon 100 zł do Allegro]

Oto najnowsza promocja Konta Jakie Chcę w Santander Banku. Do wzięcia czeka 300 zł premii oraz 280 zł w postaci bonów do wykorzystania podcz...