Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Darmowa komunikacja miejska znowu dostępna

580 zł od Santandera500 zł od mBanku600 zł od Citi360 zł od Millennium485 zł od BNP Paribas

18.08.2014

Darmowa komunikacja miejska znowu dostępna

Smartfon staje się powoli najważniejszym narzędziem w zarobkowaniu bankobiorcy.


Banki promują swe aplikacje mobilne, dając różne bonusy i zwroty. Tym razem pojawia się kolejna edycja darmowej komunikacji miejskiej, fundowanej przez Bank Zachodni WBK.

Bank zwracał już za bilety na autobusy czy tramwaje w zeszłym miesiącu, a trzeba pamiętać, że płaci też 30 zł za samo skorzystanie z aplikacji. Podobnie zresztą robi Getin Online, który daje 50 zł klientom, którzy rozpoczynają swą przygodę z bankowością mobilną.


Taką sumkę można też uzyskać płacąc za bilety komunikacji miejskiej aplikacją BZWBK24 mobile. Bank zwraca równowartość wydanych środków na ten cel (ale nie więcej, niż 50 zł) w okresie 18-22.08.2014 r.

Z promocji skorzystać mogą pasażerowie komunikacji miejskiej w następujących miastach:


Biała Podlaska, Bydgoszcz, Dębica, Gniezno, Gorlice, Inowrocław, Jasło, Jelenia Góra, Kraków, Lubin, Lublin, Łódź, Olsztyn, Pabianice, Piła, Poznań, Puławy, Radom, Rzeszów, Sieradz, Słupsk, Stalowa Wola, Suwałki, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Zamość, Zduńska Wola, Zgierz


Zwrot nastąpi w okresie do 19.09.2014 r. Zgodnie z regulaminemwarto zauważyć, że BZ WBK tradycyjnie już przewidział limit puli zwrotów. Jest to suma 15 000 zł.

Moim zdaniem promocje tego typu są niedocenianym bonusem od banku, który w ten sposób prezentuje coś swoim dotychczasowym klientom. Z promocji tej skorzystałem kilkukrotnie przy okazji poprzedniej edycji akcji BZ WBK. Oceniam ją pozytywnie, aczkolwiek raz wiązało się to dla mnie z nie lada emocjami. Rozładowująca się bateria smartfona, zamknięty kiosk, jeden z ostatnich autobusów wg dziennego rozkładu jazdy. Bilet kupiony, ale telefon cały czas komunikował malejący procent naładowania baterii. Ostatnie dwa przystanki jechałem już z rozładowanym telefonem... na szczęście bez kontrolerów biletów. 

1 komentarz:

  1. Ten bank BZWBK daje ostatnio promocje za promocją, ciekawe ile osób napali się na 50 zł.

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 480 zł za konto osobiste w Santander Banku [AKTUALIZACJA: + bon 100 zł do Allegro]

Oto najnowsza promocja Konta Jakie Chcę w Santander Banku. Do wzięcia czeka 300 zł premii oraz 280 zł w postaci bonów do wykorzystania podcz...