Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bankobranie w wakacje nie odpoczywa czyli zarabianie na bankach w lipcu

470 zł od Santandera ⭐ BNP Paribas: 370 zł za konto i 550 zł za kartę500 zł od mBanku250 zł od Millennium

25.08.2014

Bankobranie w wakacje nie odpoczywa czyli zarabianie na bankach w lipcu

Większość premii i moneybacków za lipiec już wpłynęła, więc czas na przyjemność: podsumowanie zysków.


jak zarabiać na bankach
Lipiec to pojawienie się nowego źródła bankobrania, a jednocześnie ostatnie wpływy z dwóch dotychczasowych. Zanosi się na małą rewolucję.


W zestawieniu po raz pierwszy pojawiła się premia z tytułu 3-procentowego moneybacku od BNP Paribas. Konto zostało założone jeszcze przed popularną promocją, w której bank zaczął rozdawać tablety do otwieranych kont. 

Po raz ostatni pojawiła się za to premia z tytułu otwarcia konta w Inteligo. Co miesiąc bank wypłacał 50 zł - cztery promocyjne miesiące szybko jednak minęły. Żegnam się też z moneybackiem od Toyota Bank. Dotychczasowy 10-procentowy zwrot będzie teraz zredukowany o połowę. Pięć procent od płatności w dowolnym miejscu to jednak nadal sporo. 

Podsumowanie lipca wygląda następująco:

Co?
Gdzie?
W jaki sposób?
Ile?
Konto z kartą Tanie Zakupy
Getin Online
Opis aktualnej oferty 10% moneyback za płatności kartą
50, 40 i 40 zł
Konto założone w promocji na groupon.pl
Toyota Bank
50 i 50 zł
iKonto 
BNP Paribas
48,03 zł
Konto Inteligo
Inteligo
50 zł
CA Saver
Credit Agricole
33,33 zł
Konto Godne Polecenia

Konta i karta kredytowa 1|2|3
BZ WBK

1, 2 lub 3 % zwrotu za opłacane z konta rachunku oraz 1, 2 lub 3% moneyback
40 i 30 zł


8,23 zł
Konto Wygodne
Raiffeisen Polbank
1,01 zł

Pewną "przygodę" miałem z premią od Getin Online, który standardowo wypłaca środki na 10. dzień miesiąca. Na dwóch kontach premia została naliczona, a na trzecim niestety nie. Po interwencji i wiadomości wysłanej do banku w poczcie wewnętrznej systemu bankowości internetowej, bank szybko zwrócił 50 zł - niżej widać opóźnienie wypłaty. Nastąpiła dopiero 14. sierpnia, co ukazuje poniższe zestawienie wpływów:


jak zarobić na bankach
Zarabianie na bankach - podsumowanie lipca 2014

Dodatkowo od lipca zacząłem wykorzystywać możliwość bezpłatnych przelewów z karty kredytowej BZ WBK. Korzystając z okresu bezodsetkowego zarabiam na nie mojej gotówce - zysków z tego tytułu nie doliczam jednak do niniejszego podsumowania.

Łącznie za lipiec z bankobrania uzbierało się 440,60 zł. Jeśli taką samą sumkę chciałbym uzyskać, deponując środki na aktualnie najlepiej oprocentowanych kontach oszczędnościowych, musiałbym posiadać kwotę 168 701,72 zł.

Jeśli także chcesz zarabiać na okazjach bankowych, zainteresuje Cię ostatni wpis o dwóch bardzo opłacalnych promocjach, których czas dobiega końca.

Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

350 zł premii + 120 zł na zakupy za konto w Santander Banku (+ do 300 zł zwrotów + do 500 zł za polecenia + więcej w pozostałych promocjach)

Ależ Santander rozpędził się z promocjami. W nowej edycji zgarnąć można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka bowiem gwarantowana premia pieniężn...