Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł za konto. Kto da więcej?

470 zł od Santandera ⭐ BNP Paribas: 370 zł za konto i 550 zł za kartę500 zł od mBanku250 zł od Millennium

10.08.2014

100 zł za konto. Kto da więcej?

Oprócz stu złotych za otwarcie konta możesz zdobyć jeszcze nagrodę: czytnik Kindle lub prenumeratę wybranego czasopisma.


Nowa promocja nie wyklucza się z trwającym aktualnie programem poleceń Inteligo, w którym za otwarcie konta łatwo zgarnąć 100 zł. Powinna więc zmobilizować tych, którym sto złotych było za mało.


Nagród jest sporo, bo aż 1454:


 • kody na kwartalną prenumeratę e-wydania jednego z czasopism: Forum, Newsweek, Polityka lub Forbes (wybór należy do zwycięzcy) do wykorzystania w terminie do 30.11.2014 r. o wartości 44,4 zł brutto; do wygrania jest 1150 prenumerat
 • czytniki Kindle 5 o wartości 252,15 zł brutto; do wygrania są 304 czytniki 
Konkurs, zatytułowany "Kindle łączy tytuły dla Inteligo" skierowany jest dla osób, które:
 • w okresie 6.08-28.09.2014 r. zawrą umowę o Konto Inteligo, podając przy tym swój adres e-mail. Z konkursu wykluczone są osoby, które w okresie ostatnich trzech lat posiadały konto w Inteligo lub mają złożony już wniosek o otwarcie Konta Inteligo, który jest aktualnie rozpatrywany przez bank
 • we wniosku o otwarcie konta wyrażą zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną 
 • wybiorą kartę Inteligo MasterCard PayPass i aktywują ją w czasie konkursu
 • dokonają zgłoszenia swego udziału w konkursie poprzez wypełnienie formularza na dedykowanej stronie (ważne by dane w tym formularzu: imię, nazwisko, numer PESEL, oraz adres e-mail zgadzały się z podanymi przy zawieraniu umowy o konto)
 • zaakceptują regulamin i wyrażą zgodę na przetwarzanie przez bank danych osobowych na potrzeby konkursu
 • zaproponują rozwiązanie zadania konkursowego, które polega na połączeniu dwóch dowolnych tytułów książek w jeden nowy tytuł - w regulaminie bank zastrzega, że "rozwiązanie zadania konkursowego powinno być efektem własnej twórczości Uczestnika i nie może naruszać własności intelektualnej osób trzecich"

Prenumeraty czasopism otrzymają osoby, które znajdą się w grupie 1150 pierwszych, jakie wykonają min. pięć płatności kartą na łączną sumę co najmniej 300 zł. 

Z kolei w terminie do 15.10.2014 r. komisja konkursowa oceni zgłoszone rozwiązania konkursowe i przyzna nagrodę w postaci czytnika Kindle dla 304 osób.

Moim zdaniem powyższa propozycja Inteligo to świetne uzupełnienie dotychczasowej promocji tego banku. Udział w konkursie można bowiem połączyć z udziałem w programie poleceń Inteligo, który trwa jednak już tylko do 31.08.2014 r. Wystarczy w tym przypadku uzyskać kod od osoby polecającej, będącej już klientem Inteligo, zawnioskować o konto, założyć je, a w okresie 30 dni dokonać płatności kartą na min. 200 zł. 

Po spełnieniu tych warunków dostaniesz 100 zł. Jeśli chcesz otrzymać kod polecenia, napisz: bankobranie(at)gmail.com - w miejsce "(at)" wpisz @


***** RATING OFERTY - najwyższa z możliwych not nie powinna dziwić. A dlaczego je przyznaję i o co w nich chodzi, możesz przeczytać tutaj.

Źródło grafiki: inteligo.pl

2 komentarze:

 1. Trzeba przyznać że sie wycwanili :D 3 lata nie można aż posiadać konta aby dostać stówkę .
  Ostatnio banki bardziej przemyślają regulaminy i bronić się zaczynają od wyjadaczy wisienek,mam takie wrażenie że będą to robić coraz bardziej skutecznie.
  A wy jak myślicie ?

  OdpowiedzUsuń
 2. zły przykład daje getin ze swoim 2-letnim okresem lojalnościowym. Tu póki co Inteligo takiego obwarowania nie robi. Zaraz po otrzymaniu premii czy nagrody można konto zamykać bez kosztów i konsekwencji

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

350 zł premii + 120 zł na zakupy za konto w Santander Banku (+ do 300 zł zwrotów + do 500 zł za polecenia + więcej w pozostałych promocjach)

Ależ Santander rozpędził się z promocjami. W nowej edycji zgarnąć można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka bowiem gwarantowana premia pieniężn...