Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Stówka do wzięcia w bankomacie

telefon Xiaomi od Citi420 zł od Santanderaaż 400 zł od BNP Paribas450 zł od mBanku

01.07.2014

Stówka do wzięcia w bankomacie

Banki wymyślają różne warunki uprawniające do uzyskania premii za otwarcie konta. Tym razem należy korzystać z bankomatu.  


Przy tak dużej liczebności polskiej emigracji, nie brakuje w Polsce osób przyjmujących przekazy pieniężne. Korzystających z Western Union chce przyciągnąć do siebie Bank Zachodni WBK.

Aby skorzystać z promocji wystarczy do 15.12.2014 r. założyć Konto Godne Polecenia wraz z kartą płatniczą i dostępem do bankowości elektronicznej oraz podać numer telefonu komórkowego.  Do końca bieżącego roku należy też dokonać wypłaty w ramach Western Union w bankomacie. Choć tu uwaga: nie każdy bankomat BZ WBK daje taką możliwość. Urządzenia z tą funkcjonalnością można znaleźć na stronie banku

Po spełnieniu powyższych warunków bank wypłaci premię w wysokości 50 zł na konto osobiste. Drugi bonus 50 zł zyskają ci, którzy wykonają kolejne pięć wypłat w ramach Western Union za pośrednictwem bankomatu na Konto Godne Polecenia. 
Źródło grafiki: bzwbk.pl


Otwarcie konta, jak i jego prowadzenie jest bez żadnych warunków darmowe. Podobnie jest z kartą płatniczą.

Szczegóły promocji "Zarabiaj podwójnie z Western Union w bankomacie" znajdziesz w regulaminie.

Jeśli nie dostajesz przekazów Western Union lub nie kwalifikuje się by przystąpić do powyższej promocji, 100 zł możesz zyskać za założenie konta w Inteligo*** - RATING OFERTY - o cenie punktowej możesz przeczytać więcej w tym miejscu. Moim zdaniem promocja ta jest świetnym pomysłem banku na przekonanie do siebie osób na emigracji. BZ WBK jest wobec nich otwarty - w swej ofercie ma między innymi darmowe rachunki walutowe USD, GBP czy EUR. Mankamentem tej okazji dla bankobiorców jest jednak jej ograniczona dostępność. Niekoniecznie musisz mieć przecież rodzinę czy znajomych zagranicą, którzy w dodatku postanowiliby Ci przesyłać gotówkę. Więc skorzystać mogą na niej tylko nieliczni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowaną premię 350 zł + 70 zł do CCC + 50 zł na zakupy za konto w Santander Banku (+ zwroty do 300 zł + do 500 zł za polecenia + lokata 1%)

Na fali popularności poprzedniej edycji bank postanowił wznowić promocję. Jest to więc okazja dla tych osób, które poprzednią akcję przegapi...