Bankobranie: najlepsze promocje bankowe, konta, karty i lokaty w bankach: Prześwietlenie zysków bankobiorcy - bilans miesiąca
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

22.07.2014

Prześwietlenie zysków bankobiorcy - bilans miesiąca

Ostatni miesiąc to kolejny dobry czas bankobrania. 


Po zeszłomiesięcznym, rekordowym podsumowaniu, raport wpływów za czerwiec również jest okazały. Łącznie z promocji bankowych i moneyback od banków wpłynęło 591,09 zł.

To mniej niż w podsumowaniu maja, gdy z bankobrania udało się "wycisnąć" 1340 zł, ale wtedy wynik poprawiała wartość nagrody rzeczowej - tablet od Citibanku.

W bieżącym raporcie znaczącą część stanowią premie uzyskane w ramach programu poleceń Inteligo - to promocja, którą polecam, gdyż spełnienie warunków uzyskania premii w wysokości 100 zł za otwarcie konta jest bajecznie proste, a zyskuje w tym przypadku zarówno nowy klient, jak i osoba polecająca.

Wierni czytelnicy comiesięcznego zestawienia zauważą, że  przybyła mi kolejna karta Getin Online. 10-procentowy moneyback jest jednak bardzo kuszący, więc swój portfel pogrubiłem o kolejną seledynową kartę tego banku.

Utrudnieniem w comiesięcznych podsumowaniach stały się niestety promocje Banku Zachodniego WBK i Raiffeisen Polbank. Banki te wypłacają premie ze znacznym opóźnieniem - pod koniec kolejnego miesiąca. Stałe premie z tytułu posiadania Konta Godnego Polecenia, uwzględniam w poniższym zestawieniu. Inaczej ma się sprawa z promocją Konta Wygodnego w Raiffeisen Polbank, więc wpływów z tego tytuł nie uwzględniam. Dodam je dopiero w kolejnym zestawieniu.

Podsumowanie zarobków za czerwiec br. wygląda następująco:


Co?Gdzie?W jaki sposób?Ile?Zarabiaj również!
Otwieranie kont w ramach poleceńInteligoProgram poleceń "Mam Inteligo"100 i 100 zł*
Konto z kartą Tanie ZakupyGetin OnlineOpis aktualnej oferty 10% moneyback za płatności kartą50, 40 i 40 złZałóż konto
Konto założone w promocji na groupon.plToyota Bank10% moneyback za dowolne płatności kartą50 i 50 zł
Konto InteligoInteligopremia za otwarcie konta50 zł
CA SaverCredit Agricolepodwajanie oszczędności33,33 zł
Konto Godne PoleceniaBZ WBKPromocja "Mobilni zyskują więcej - nawet 700 zł dla Ciebie"40 i 30 zł
Konta i karta kredytowa 1|2|3BZ WBK1, 2 lub 3 % zwrotu za opłacane z konta rachunku oraz 1, 2 lub 3% moneyback7,76 złZałóż konto lub zawnioskuj o kartę
* W podsumowaniu uwzględniam wyłącznie premie z tytułu poleceń wśród rodziny i znajomych - nie obejmuje poleceń przekazywanym czytelnikom bloga

Tradycyjnie sumę uzyskanych premii i moneybacków odnoszę do kwoty, jaką przez cały miesiąc musiałbym trzymać na najlepiej aktualnie oprocentowanych kontach oszczędnościowych by uzyskać taki sam zysk, ale z tytułu odsetek. Z kalkulacji wyszło, że w tym miesiącu musiałbym dysponować kwotą 231 191 zł


Wpływy z tytułu premii i moneybacku uzyskane od Inteligo, Getin Online, Toyota Bank, Credit Agricole i BZ WBK

Źródło grafiki: 
freedigitalphotos.net

2 komentarze:

  1. Witam,
    a liczyłeś może ile musiałeś wydać (Ty, czy ktoś z rodziny) aby zarobić te 591,09 zł???

    OdpowiedzUsuń
  2. Są tą po prostu potrzebne wydatki: zakupy, tankowanie, opłacanie rachunków za media. Ile tego jest w miesiącu, aktualnie nie sumuję. Nie wydaję jednak nic specjalnie pod moneyback. Czasem zdarza się wręcz sytuacja, że jak wyczerpię miesięczny limit moneybacku to niektóre zakupy przenoszę na kolejny miesiąc.

    OdpowiedzUsuń