Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Prześwietlenie zysków bankobiorcy - bilans miesiąca

470 zł od Santandera ⭐ BNP Paribas: 370 zł za konto i 550 zł za kartę500 zł od mBanku250 zł od Millennium

22.07.2014

Prześwietlenie zysków bankobiorcy - bilans miesiąca

Ostatni miesiąc to kolejny dobry czas bankobrania. 


Po zeszłomiesięcznym, rekordowym podsumowaniu, raport wpływów za czerwiec również jest okazały. Łącznie z promocji bankowych i moneyback od banków wpłynęło 591,09 zł.

To mniej niż w podsumowaniu maja, gdy z bankobrania udało się "wycisnąć" 1340 zł, ale wtedy wynik poprawiała wartość nagrody rzeczowej - tablet od Citibanku.

W bieżącym raporcie znaczącą część stanowią premie uzyskane w ramach programu poleceń Inteligo - to promocja, którą polecam, gdyż spełnienie warunków uzyskania premii w wysokości 100 zł za otwarcie konta jest bajecznie proste, a zyskuje w tym przypadku zarówno nowy klient, jak i osoba polecająca.

Wierni czytelnicy comiesięcznego zestawienia zauważą, że  przybyła mi kolejna karta Getin Online. 10-procentowy moneyback jest jednak bardzo kuszący, więc swój portfel pogrubiłem o kolejną seledynową kartę tego banku.

Utrudnieniem w comiesięcznych podsumowaniach stały się niestety promocje Banku Zachodniego WBK i Raiffeisen Polbank. Banki te wypłacają premie ze znacznym opóźnieniem - pod koniec kolejnego miesiąca. Stałe premie z tytułu posiadania Konta Godnego Polecenia, uwzględniam w poniższym zestawieniu. Inaczej ma się sprawa z promocją Konta Wygodnego w Raiffeisen Polbank, więc wpływów z tego tytuł nie uwzględniam. Dodam je dopiero w kolejnym zestawieniu.

Podsumowanie zarobków za czerwiec br. wygląda następująco:


Co?Gdzie?W jaki sposób?Ile?Zarabiaj również!
Otwieranie kont w ramach poleceńInteligoProgram poleceń "Mam Inteligo"100 i 100 zł*
Konto z kartą Tanie ZakupyGetin OnlineOpis aktualnej oferty 10% moneyback za płatności kartą50, 40 i 40 złZałóż konto
Konto założone w promocji na groupon.plToyota Bank10% moneyback za dowolne płatności kartą50 i 50 zł
Konto InteligoInteligopremia za otwarcie konta50 zł
CA SaverCredit Agricolepodwajanie oszczędności33,33 zł
Konto Godne PoleceniaBZ WBKPromocja "Mobilni zyskują więcej - nawet 700 zł dla Ciebie"40 i 30 zł
Konta i karta kredytowa 1|2|3BZ WBK1, 2 lub 3 % zwrotu za opłacane z konta rachunku oraz 1, 2 lub 3% moneyback7,76 złZałóż konto lub zawnioskuj o kartę
* W podsumowaniu uwzględniam wyłącznie premie z tytułu poleceń wśród rodziny i znajomych - nie obejmuje poleceń przekazywanym czytelnikom bloga

Tradycyjnie sumę uzyskanych premii i moneybacków odnoszę do kwoty, jaką przez cały miesiąc musiałbym trzymać na najlepiej aktualnie oprocentowanych kontach oszczędnościowych by uzyskać taki sam zysk, ale z tytułu odsetek. Z kalkulacji wyszło, że w tym miesiącu musiałbym dysponować kwotą 231 191 zł


Wpływy z tytułu premii i moneybacku uzyskane od Inteligo, Getin Online, Toyota Bank, Credit Agricole i BZ WBK

Źródło grafiki: 
freedigitalphotos.net

2 komentarze:

  1. Witam,
    a liczyłeś może ile musiałeś wydać (Ty, czy ktoś z rodziny) aby zarobić te 591,09 zł???

    OdpowiedzUsuń
  2. Są tą po prostu potrzebne wydatki: zakupy, tankowanie, opłacanie rachunków za media. Ile tego jest w miesiącu, aktualnie nie sumuję. Nie wydaję jednak nic specjalnie pod moneyback. Czasem zdarza się wręcz sytuacja, że jak wyczerpię miesięczny limit moneybacku to niektóre zakupy przenoszę na kolejny miesiąc.

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

350 zł premii + 120 zł na zakupy za konto w Santander Banku (+ do 300 zł zwrotów + do 500 zł za polecenia + więcej w pozostałych promocjach)

Ależ Santander rozpędził się z promocjami. W nowej edycji zgarnąć można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka bowiem gwarantowana premia pieniężn...