Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Darmowa bankowa Coca-Cola

telefon Xiaomi od Citi420 zł od Santanderaaż 400 zł od BNP Paribas450 zł od mBanku

02.07.2014

Darmowa bankowa Coca-Cola

Lato nie obfituje w upały. Ale jeśli się to zmieni, szukający ochłodzenia bankobiorcy mogą dostać Coca-Colę za darmo.


Założeniem bloga jest informowanie o najlepszych promocjach bankowych. W tych kategoriach poniższa jest jedynie ciekawostką. Ale i takiej okazji bankobiorca przepuścić nie powinien.

Aby dostać butelkę Coca-Coli 0,5 l wystarczy w sklepie Żabka lub FreshMarket zrobić zakupy za min. 25 zł i zapłacić za nie kartą płatniczą wydaną do konta osobistego lub kartą kredytową MasterCard lub Maestro, wydaną przez Bank Zachodni WBK.

Promocja obowiązuje w okresie 2.07-2.09.2014 r.

To kolejna z promocji BZ WBK w ostatnim czasie.  Można z nim zgarnąć 100 zł, wypłacając przekazy Western Union lub wziąć udział w konkursie z premią gwarantowaną i z nagrodami
.

AKTUALIZACJA. Jak się okazuje wiedza pracowników Żabki o akcji BZ WBK jest bardzo różna. W pierwszym z odwiedzonych przeze mnie sklepów sieci, sprzedawczyni nic nie wiedziała o promocji. W drugim było już lepiej, choć z dużą dozą niepewności w czasie udzielanej mi odpowiedzi. Eksperyment zaowocował jednak zdobyciem butelki napoju. Problem zauważyli też klienci BZ WBK, którzy na bankowym blogu piszą o problemach z jakimi się spotkali przy chęci skorzystania z promocji. Jest jednak też część osób, która akcję pochwala i twierdzi, że dostała w ten sposób już kilka butelek Coca-Coli. 

*** - RATING OFERTY - o cenie punktowej możesz przeczytać więcej w tym miejscu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowaną premię 350 zł + 70 zł do CCC + 50 zł na zakupy za konto w Santander Banku (+ zwroty do 300 zł + do 500 zł za polecenia + lokata 1%)

Na fali popularności poprzedniej edycji bank postanowił wznowić promocję. Jest to więc okazja dla tych osób, które poprzednią akcję przegapi...