Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Podsumowanie bankobrania za kwiecień 2014

470 zł od Santandera300 zł od Pekao ⭐ BNP Paribas: 370 zł za konto i 550 zł za kartę250 zł od Millennium

17.05.2014

Podsumowanie bankobrania za kwiecień 2014

Poniższy wpis dowodzi, że bankobranie to nie tylko teoria, ale przede wszystkim zarabianie w praktyce.

Kwiecień, podobnie jak grudzień ub.r. był okresem wzmożonych wydatków przedświątecznych. Większe wydatki sprzyjały zyskom z moneybacku. Wynik mógłby być jeszcze lepszy, ale 50 zł przeszło koło nosa. Dlaczego? Wyznanie winy przeczytasz nieco niżej.

Kto śledzi comiesięczne raporty wie, że zawsze porównuję swoje wyniki z bankobrania do kwoty jaką należałoby odłożyć przez cały miesiąc na koncie oszczędnościowym, aby zarobić takie same pieniądze z tytułu odsetek. Biorąc pod uwagę oprocentowanie najlepszych kont oszczędnościowych w maju 2014 roku, w moim wypadku musiałaby to być kwota 97 180 zł. Ile dokładnie zarobiłem i gdzie - o tym w poniższej tabeli:
Co?
Gdzie?
W jaki sposób?
ile zysku?

Zarabiaj również:
konto z kartą Tanie Zakupy
Getin Online
10% moneyback za zakupy na spożywkę i paliwo 
40,00 i 50,00 zł
konto założone w promocji na Groupon.pl
Toyota Bank
10% moneyback za dowolne płatności kartą
50,00 zł



karta kredytowa 1|2|3
Bank Zachodni WBK
1, 2 lub 3% zwrotu za płatności kartą
5,82 zł
konto osobiste 1|2|3
Bank Zachodni WBK
1, 2 lub 3% zwrotu za opłacanie rachunków
4,84 zł
Konto Inteligo
Inteligo
premia miesięczna 50,00 zł
CA Saver

Credit Agricole podwajanie oszczędności 33,33 zł

Podsumowując powyższe "moneybacki" i premie moje łączne zyski wyniosły 233,99 zł. Mogły być one wyższe o 50 zł. Bankobiorca jednak też człowiek... i potrafi się pomylić. Tak w kwietniu stało się z wykorzystaniem 10-procentowego moneybacku w Toyota Bank. Na obydwu posiadanych przeze mnie kartach tego banku zostały rozliczone płatności na łączne kwoty po 500 zł, tak aby móc wykorzystać maksymalny miesięczny zwrot czyli 50 zł. Niestety innym z warunków naliczenia premii jest zrealizowanie co najmniej czterech transakcji kartą w miesiącu. I tu zabrakło... jednej płatności. Po prostu ten zapis z regulaminu umknął mi z pamięci i kosztował stratę 5-ciu dyszek.

Cieszące oko zaksięgowania premii na konta wyglądały tak:


Wynik w porównaniu z poprzednimi miesiącami wypada umiarkowanie, ale trzeba wziąć pod uwagę, że część profitów pojawi się z czasem. Jest to związane chociażby z realizacją wymogów dotyczących udziału programie poleceń ING.

Źródło grafiki: pixabuy.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

350 zł premii + 120 zł na zakupy za konto w Santander Banku (+ do 300 zł zwrotów + do 500 zł za polecenia + więcej w pozostałych promocjach)

Ależ Santander rozpędził się z promocjami. W nowej edycji zgarnąć można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka bowiem gwarantowana premia pieniężn...