Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Pakiet Korzyści „Mój Bank” czyli Getin Bank ceni zaangażowanych

500 zł od Santandera360 zł od Millennium500 zł od BNP Paribas250 zł od Pekaolokata do 1,7%

1.05.2014

Pakiet Korzyści „Mój Bank” czyli Getin Bank ceni zaangażowanych

Getin Bank postanowił docenić zaangażowanych i lojalnych klientów. W dostępnej od dziś promocji premiuje przede wszystkim zaangażowanie i lojalność klienta.


Przygotowana oferta jest pakietem dość rozdrobnionych korzyści. Są one kuszącą propozycją zwłaszcza dla tych, którzy konto w Getinie chcą traktować jako podstawowy rachunek, na który będą uzyskiwać regularne wpływy, opłacać z niego rachunki i aktywnie korzystać z karty debetowej i kredytowej.

Aby spełnić warunki promocji trzeba posiadać lub założyć konto w Getin Banku. 

Bonusy będą naliczane w przypadku spełnienia następujących warunków podstawowych:


 • posiadania konta osobistego i oszczędnościowego na ostatni dzień roboczy danego miesiąca
 • uzyskiwania wpływu z tytułu wynagrodzenia (min. 1000 zł w danym miesiącu), które bank - zgodnie z regulaminem - rozumie jako wpływ wynagrodzenia ze stosunku pracy, emerytury, renty, zasiłków lub stypendium 
 • aktywnego korzystania z karty debetowej lub aplikacji iKasa - za ich pomocą miesięcznie należy dokonać płatności na sumę min. 300 zł 
 •  udzielenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowej drogą elektroniczną lub SMSami. Co ciekawe, zgodnie z regulaminem zgody powinny być udzielone na ostatni dzień roboczy danego miesiąca. Więc jeśli ktoś nie życzy sobie nękania treściami reklamowymi może zgodę udzielać na jeden dzień w miesiącu ;) 
 • podanie aktualnego adresu email i numeru telefonu komórkowego
  Po spełnieniu opisanych wytycznych pojawia się... pierwsza "korzyść": bezpłatne konto, karta i bankomaty. Korzyść celowo zapisana w cudzysłowie, bo b
  ankobiorcy taki bonus mogą potraktować z uśmiechem politowania. 
  Poważne zbieranie zysków w promocji zaczyna się dopiero przy kolejnych wariantach. 
  Jednak klient musi zrobić "coś" więcej niż tylko korzystać z konta i karty płatniczej.

  Domowe rachunki -2%
  - W Getinie można uzyskać z
  wrot 2% (max. do 30 zł miesięcznie) za obciążenia konta transakcjami poleceń zapłaty z tytułu opłacania rachunków domowych. Aby skorzystać z powyższego rozwiązania należy ustanowić co najmniej dwa polecenia zapłaty.

  Konto oszczędnościowe +1%
  - warunkiem do uzyskania wyższego oprocentowania (standardowe wynosi w Getinie obecnie 2,31% w skali roku) opiera się na realizacji warunków z powyższej korzyści "Domowych rachunków -2%" czyli złożenia dyspozycji realizacji min. dwóch poleceń zapłaty. Podwyższone w ten sposób oprocentowanie nie będzie łączyć się z odrębnymi promocjami banku dot. podwyższenia oprocentowania, np. dla nowych środków.

  Raty kredytów - 1%
  - korzyść może ucieszyć zwłaszcza tych, którzy posiadają obciążenia kredytowe w Getinie. Choć w tym przypadku jest kilka wykluczeń. Zwrotem objęte są kredyty udzielane na okres min. 12 miesięcy, uruchomione nie wcześniej niż przed 12.10.2010 r., z wyłączeniem tych, które na moment uruchamiania zostały objęte ubezpieczeniem "Parasol Ochrony"

  Zwrot kartą kredytową - 2%
  - moneyback dotyczy wszystkich płatności kartą i miesięcznie może wynieść do 30 zł. Jeśli klient posiada więcej niż jedną kartę kredytową, zwrot naliczony zostanie wyłącznie do jednej z nich.
  Promocja ma obowiązywać do odwołania. Bank gwarantuje jej utrzymanie co najmniej do końca 2014 r. Opis promocji dostępny w regulaminie.

  Moim zdaniem jest to przykład promocji, która ma na celu maksymalne "przywiązanie" klienta do banku. Aby czerpać maksymalne zyski trzeba skorzystać z wielu produktów - oprócz konta, trzeba wejść w produkty oszczędnościowe oraz kredytowe. Nie da się ukryć, że po zakończeniu wypłat benefitów, wielu klientom po prostu nie będzie się chciało zmieniać banku. 
 • Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zyskaj 350 zł premii + 150 zł w bonach na zakupy za Konto Jakie Chcę w Santander Banku (z czego 100 zł jeszcze przed Gwiazdką!)

  Świetna promocja Santandera powraca. Tym razem z drobną modyfikacją na plus. Jak we wcześniejszej edycji, tak i teraz do wzięcia czeka gwara...