Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Majówkowe kosze dla klientów BZ WBK

470 zł od Santandera ⭐ BNP Paribas: 370 zł za konto i 550 zł za kartę500 zł od mBanku250 zł od Millennium

06.05.2014

Majówkowe kosze dla klientów BZ WBK

Jeśli korzystasz z karty kredytowej BZ WBK warto sprężyć się z wydatkami. Jeśli szybko wydasz kartą 1500 zł masz szansę na nagrodę.


Chociaż w promocji liczą się wszystkie płatności dokonywane kartą w okresie od 1 do 31 maja 2014 r., wiadomość o promocji bank opublikował na swej stronie internetowej dopiero dziś. 

Aby wziąć udział w promocji należy wypełnić internetowy wniosek na stronie internetowej banku. Dla czterystu uczestników, którzy najszybciej spełnią warunki promocji, przewidziane są nagrody w postaci koszyka piknikowego z wyposażeniem (choć jego zawartości bank nie precyzuje nawet w regulaminie). 

Co ciekawe, sumę płatności kartą może uzupełnić przelew z rachunku karty kredytowej (w kwocie do 500 zł). Jednak tego typu regulaminowo dawana (ba, wręcz sugerowana) możliwość jest moim zdaniem żerowaniem banku na klientach, którzy chcą zwiększyć swoje szanse w konkursie i skorzystają w tym celu z opcji przelewu. A należy pamiętać, że wiąże się to z dodatkową opłatą naliczaną przez bank!

Źródło: www.bzwbk.pl
W akcji przewidziane są również trzy nagrody dodatkowe po 1 000 zł, które zostaną przekazane na rachunek karty kredytowej tych uczestników, którzy w czasie promocji wykonają największy wartościowo obrót na rachunku karty kredytowej poprzez 
transakcje bezgotówkowe (do tej sumy wliczają się także przelewy z rachunku karty kredytowej).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

350 zł premii + 120 zł na zakupy za konto w Santander Banku (+ do 300 zł zwrotów + do 500 zł za polecenia + więcej w pozostałych promocjach)

Ależ Santander rozpędził się z promocjami. W nowej edycji zgarnąć można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka bowiem gwarantowana premia pieniężn...