Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Majówkowe kosze dla klientów BZ WBK

580 zł od Santandera500 zł od mBanku600 zł od Citi360 zł od Millennium485 zł od BNP Paribas

6.05.2014

Majówkowe kosze dla klientów BZ WBK

Jeśli korzystasz z karty kredytowej BZ WBK warto sprężyć się z wydatkami. Jeśli szybko wydasz kartą 1500 zł masz szansę na nagrodę.


Chociaż w promocji liczą się wszystkie płatności dokonywane kartą w okresie od 1 do 31 maja 2014 r., wiadomość o promocji bank opublikował na swej stronie internetowej dopiero dziś. 

Aby wziąć udział w promocji należy wypełnić internetowy wniosek na stronie internetowej banku. Dla czterystu uczestników, którzy najszybciej spełnią warunki promocji, przewidziane są nagrody w postaci koszyka piknikowego z wyposażeniem (choć jego zawartości bank nie precyzuje nawet w regulaminie). 

Co ciekawe, sumę płatności kartą może uzupełnić przelew z rachunku karty kredytowej (w kwocie do 500 zł). Jednak tego typu regulaminowo dawana (ba, wręcz sugerowana) możliwość jest moim zdaniem żerowaniem banku na klientach, którzy chcą zwiększyć swoje szanse w konkursie i skorzystają w tym celu z opcji przelewu. A należy pamiętać, że wiąże się to z dodatkową opłatą naliczaną przez bank!

Źródło: www.bzwbk.pl
W akcji przewidziane są również trzy nagrody dodatkowe po 1 000 zł, które zostaną przekazane na rachunek karty kredytowej tych uczestników, którzy w czasie promocji wykonają największy wartościowo obrót na rachunku karty kredytowej poprzez 
transakcje bezgotówkowe (do tej sumy wliczają się także przelewy z rachunku karty kredytowej).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 480 zł za konto osobiste w Santander Banku [AKTUALIZACJA: + bon 100 zł do Allegro]

Oto najnowsza promocja Konta Jakie Chcę w Santander Banku. Do wzięcia czeka 300 zł premii oraz 280 zł w postaci bonów do wykorzystania podcz...