Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: GetinOnline: pięć dyszek za pięć dowolnych płatności kartą

500 zł od Santandera360 zł od Millennium400 zł od BNP Paribas250 zł od Pekao500 zł od mBanku

13.05.2014

GetinOnline: pięć dyszek za pięć dowolnych płatności kartą

Internetowy oddział Getin Banku rusza z nową promocją, która w łatwy sposób może zaowocować premią 50 zł miesięcznie.


Zasady wypracowania premii są ograniczone do minimum. Bonus będzie wypłacany przez sześć kolejnych miesięcy. W danym miesiącu wystarczy wykonać pięć płatności kartą na dowolną kwotę, a bonus wpłynie na rachunek w ciągu 14 dni. By sporej części premii nie "zjadły" opłaty za kartę oraz konto, trzeba zwrócić uwagę na kilka niuansów. 

Jeśli wspomniane pięć transakcji kartą zostanie wykonane na zakupy choćby po złotówce, premia jak najbardziej zostanie naliczona. Jednak z konta pobrana zostanie wówczas opłata nie tylko za kartę (w wysokości 2,99 zł), ale i za prowadzenie rachunku - aż 9,99 zł. Tym samym realny zysk zmniejszyłby się do 37,02 zł. 

Z opłaty za prowadzenie rachunku bank zrezygnuje, ale pod warunkiem, że na konto wpłynie kwota min. 1 000 zł oraz rozliczone zostaną płatności kartą za min. 400 zł w danym miesiącu. Tym samym do wypracowania większego zysku trzeba włożyć więcej wysiłku i... aktywności karty. Tak bowiem nazywa się promocja: "Aktywna Karta - Szybki Start". 

Obowiązuje ona od 13.05.2014 r. do odwołania i jest skierowana do osób, które nie posiadają rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w GetinOnline lub OpenOnline od 01.06.2013 r. Wystarczy założyć Konto Perfekcyjne wraz z kartą płatniczą.

Źródło: www.getinonline.pl

Aby wziąć udział w promocji wymagane jest bardzo szybkie - wręcz obarczone presją czasu, bo w ciągu 7 dni kalendarzowych od aktywacji rachunku - trzech płatności kartą, które dodatkowo zostaną w tym terminie rozliczone w systemie transakcyjnym. Uważam, że warunek ten jest kuriozalny i może wprowadzić spore zamieszania, zwłaszcza w sytuacji opóźnienia przesyłki z kartą. Pozostaje wtedy oczywiście proces reklamacyjny, ale moim zdaniem cała sytuacja może pozostawić niesmak. 

W kolejnych miesiącach promocji wykonanie pięciu płatności kartą nie wymaga już takiego tempa. Ważne jedynie by płatności zostały rozliczone w tym samym miesiącu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 350 zł premii + 150 zł w bonach na zakupy za Konto Jakie Chcę w Santander Banku!

Świetna promocja Santandera powraca. Tym razem z drobną modyfikacją na plus. Jak we wcześniejszej edycji, tak i teraz do wzięcia czeka gwara...