bankobranie: Gwarantowany bonus 100 zł za Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

04.08.2017

Gwarantowany bonus 100 zł za Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim

Bank z lwem w logo ponownie płaci za otwarcie konta osobistego.

100 zł za Konto z Lwem w ING Banku Śląskim
Warunki promocji ING Banku Śląskiego niezmiennie pozostają takie same. Zmianą na plus jest jednak kolejne przesunięcie okresu, po upływie którego z promocji skorzystać mogą także byli klienci banku.

Dla kogo promocja "100 zł za otwarcie konta"? Uczestnikiem promocji może być osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadała, ani nie współposiadała w ING Banku Śląskim konta osobistego z Lwem w wariancie Direct, Komfort, Premium, Klasyczne lub Student.

Zasady promocji. By skorzystać z okazji "100 zł za otwarcie Konta":
 • do 18.10.2017 r. otwórz Konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim wraz z wydawaną do niego kartą oraz (jeśli nie posiadasz) zawrzyj również umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej;
 • do 31.01.2018 r. wykonaj płatności kartą (i/lub BLIKiem) na sumę min. 1 000 zł - muszą one zostać rozliczone i zaksięgowane na koncie najpóźniej do 15.02.2018 r.
 • do 28.02.2018 r. posiadaj konto osobiste z aktywną kartą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe (bo właśnie na ten rachunek wpłynie premia 100 zł)

Regulamin promocji nie zawiera szczególnych zapisów dotyczących obowiązku wyrażania jakichkolwiek zgód, więc zaznaczenie ich we wniosku wydaje się być dobrowolne.

Formularz dla obecnych klientów banku. Jeżeli już posiadasz dostęp do bankowości internetowej ING Banku Śląskiego (mając np. kartę kredytową czy konto oszczędnościowe w tym banku), wówczas wniosek o konto osobiste złóż po zalogowaniu. Oprócz tego niezbędne będzie uzupełnienie formularza zgłoszeniowego (najpóźniej do 18.10.2017 r.). Podkreślę jednak: obowiązek ten dotyczy wyłącznie aktualnych klientów banku, którzy konto otworzą przez bankowość internetową. Dla nowych klientów wystarczające jest złożenie wniosku tutaj (bez konieczności wypełniania odrębnego formularza zgłoszeniowego).

ING Bank Śląski - prześwietlenie oferty


Główne cechy Konta z Lwem Direct to:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków) 
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę nie jest pobierana, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zostaną rozliczone płatności na sumę min. 300 zł (w unikaniu tej opłaty pomogą Ci transakcje i tak już wykonywane na potrzeby promocji; okres rozliczeniowy w ING Banku Śląskim liczony jest od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego) 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash 
 • w pozostałych bankomatach: 
  • 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu 
  • 2,50 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu

Z kolei Otwarte Konto Oszczędnościowe to rachunek oszczędnościowy, na który można (ale promocja tego nie wymaga) wpłacać oszczędności. Oprocentowanie rachunku wynosi 2% w skali roku do 100 000 zł (przez okres 4 miesięcy), a później spada do poziomu standardowego (który w chwili obecnej wynosi 0,7% w skali roku). 

Do promocji z premią 100 zł kwalifikują wyłącznie wnioski złożone przez Internet. Otwarcie konta można wtedy sfinalizować tylko za pośrednictwem kuriera.


Jak dojść do premii? Optymalna droga dla bankobiorców


Czasu na otwarcie konta w promocji bank daje całkiem sporo. I najlepiej zrobić to... w październiku. Wtedy pierwszy okres rozliczeniowy dla karty (do 28.10.) nie będzie wymagał spełnienia warunków zwalniających z opłaty za kartę (bo będzie to niepełny okres rozliczeniowy). Aktywnie działać będzie można od 29.10. (gdy ruszy kolejny okres rozliczeniowy). Wtedy będzie trzeba wydać na potrzeby promocji min. 1 000 zł, ale transakcje te warto rozłożyć w czasie by jednocześnie unikać opłat za kartę w kolejnych okresach rozliczeniowych (29.10-28.11., 29.11.-28.12., 29.12.2017 r. - 28.01.2018 r. i jeszcze zahaczając na okres od 29.01.2018 r.). Płacąc w każdym okresie po min. 300 zł unikniesz opłat za kartę, ale pamiętaj jednocześnie by do końca stycznia 2018 r. wszystkie transakcje zsumowały się na kwotę co najmniej 1 000 zł. Wypłata bonusu nastąpi do 28.02.2018 r. 

Co zrobisz z płaceniem kartą w okresie rozliczeniowym od 29.01. do 28.02.? Wybór należy do Ciebie. Jeśli wydasz min. 300 zł to unikniesz opłaty. 

Do października zostało jeszcze sporo czasu, więc jeśli nie chcesz by promocja umknęła Twej pamięci, zapisz się za pomocą poniższego formularza. W odpowiednim momencie przypomnę Ci o najlepszym czasie do założenia konta:


Nadmienię dziś również, że aktualnie w ING Banku Śląskim dostępny jest program poleceń, w którym polecający może zyskać 100 zł za rekomendację konta, a dla poleconego jest wówczas bonus 50 zł. Więcej na ten temat pisałem tutaj (w momencie pojawienia się programu poleceń w ofercie banku). Kwestią na którą szczególnie należy zwrócić uwagę jest to, że polecającym może być osoba, która konto w ING Banku Śląskim posiada co najmniej od 30 dni.
🔔 Hit ostatnich dni: 100 zł na zakupy od banku, który bardzo rzadko przygotowuje okazje do bankobrania - sprawdź promocję Konta Internetowego w Alior Banku >> 

Bądź na bieżąco z promocjami opisywanymi na blogu Bankobranie. i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty: 

1 komentarz:

 1. Można łączyć z programem poleceń?

  OdpowiedzUsuń