bankobranie: 150 zł do wydania na stacjach Orlen za konto firmowe w PKO BP
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

19.07.2017

150 zł do wydania na stacjach Orlen za konto firmowe w PKO BP

Wystartowała kolejna promocja dla przedsiębiorców, którzy zdecydują się założyć konto w największym banku w Polsce.

Karta podarunkowa 150 zł na stacje Orlen w promocji PKO BP
Za spełnienie prostych warunków tym razem do zdobycia jest karta podarunkowa o wartości 150 zł do wykorzystania na stacjach Orlen. Piszę "tym razem", bo alternatywnie do tej promocji można skorzystać z akcji, w której PKO BP płaci 200 zł za konto firmowe (otwierane z polecenia).

Dla kogo promocja? Uczestnikiem promocji może być przedsiębiorca (identyfikowany po NIPie), który na dzień rozpoczęcia okresu promocji nie posiadał w PKO BP rachunku bieżącego prowadzonego przez bank na firmę.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Szerokiej drogi z PKO Bankiem Polskim" i zdobyć 150 zł do wykorzystania na stacjach Orlen:
 • w okresie promocji złóż wniosek i zawrzyj umowę o PKO Konto Firmowe wraz z kartą Mastercard
 • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy wykonaj płatności kartą (wydaną do konta) na sumę min. 200 zł

Promocja została podzielona na 2 etapy: od 15.07. do 11.09. oraz od 1.11. do 31.12.2017 r. (przerwa między etapami jest mocno zastanawiająca 😉). Ale akcja może się też zakończyć przed czasem w razie wyczerpania puli kart podarunkowych przewidzianych przez bank do rozdania (w I etapie czeka 3500 kart podarunkowych, a w drugim okrągłe 2 000 sztuk). Informacja o ewentualnym przedwczesnym zakończeniu akcji pojawi się na stronie promocji.

Karty podarunkowe zostaną wysłane listem poleconym w ciągu 30 dni miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. Karta podarunkowa ma mieć ważność przez okres 12 miesięcy

💡 Przypomnienie: w przypadku promocji konta firmowego wydawane nagrody należy traktować jako przychód, więc konieczne jest rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Konto firmowe w PKO BP - prześwietlenie oferty


Główne cechy rachunku to:
 • 0 zł za prowadzenie konta przez okres 6 miesięcy dla firm działających krócej niż 12 miesięcy 
 • 0/25 zł za prowadzenie konta dla firm z dłuższym stażem działania niż 12 miesięcy (lub po upływie sześciu miesięcy dla firm, które korzystały ze zwolnienia z opłaty) - miesięczna opłata nie jest pobierana jeśli w danym miesiącu z konta wykonasz przelew do ZUS oraz płatności kartą na sumę min. 500 zł
 • 0 zł za pierwsze 30 przelewów krajowych zlecanych w miesiącu (za każdy kolejny bank pobiera opłatę w wysokości 1 zł) 
 • 0 zł za przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego zlecane za pośrednictwem bankowości internetowej
 • 0 zł za użytkowanie karty wydawanej do konta przez okres pierwszych 12 miesięcy (później roczna opłata w wysokości 30 zł za kolejny rok)
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów PKO Banku Polskiego

Złóż wniosek o konto firmowe i zdobądź 150 zł na paliwo

Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. Te 200 zł to mogą być płatności internetowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej promocji liczą się wszystkie płatności kartą (zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie).

   Usuń
 2. Poza stacjami Shell i BP, Orlen ma najwyższe ceny paliwa. Np. różnica między stacjami Auchan i Orlen to zazwyczaj 5-6 groszy za litr!

  Na dodatek każda stacja w Polsce ma paliwo dostarczane z rafinerii Orlen :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak do Auchan mam 50 km to nie pojadę tam bo mi się nie opłaca. U mnie w miejscowości jest Orlen, Lotos, stacja niesieciowa i staja Intermache. Różnice w cenach są 2-5 groszy. Więc przy 50 litrach różnica to max 2,50 zł. Gdyby więc z racji tej różnicy rezygnować z darmowych 150 zł to byłoby to niedorzeczne.

   Usuń