bankobranie: Nest Bank: nagroda pieniężna 75 zł za otwarcie konta i dodatkowo do 250 zł w programie poleceń
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

19.06.2017

Nest Bank: nagroda pieniężna 75 zł za otwarcie konta i dodatkowo do 250 zł w programie poleceń

Wystartowała nowa promocja Nest Banku. Tym razem w najbardziej pożądanej formie, bo za otwarcie konta do zdobycia jest nagroda pieniężna. 

Nest Bank Konto z Bonusem nawet 325 zł
Premia na start wynosi 75 zł,  ale to nie wszystko, ponieważ w promocji łącznie można uzbierać nawet 325 zł (dzięki poleceniom). Jeśli chodzi o Nest Bank to w tej promocji mamy jeszcze jedną, bardzo dobrą zmianę. Udział w niej wziąć mogą także byli klienci.

Dla kogo promocja? Udział w akcji mogą brać osoby pełnoletnie, które nie posiadają (ani nie współposiadają) oraz nie posiadały (ani nie współposiadały) konta osobistego oferowanego przez Nest Bank i nie złożyły wniosku o takie konto, który aktualnie byłby rozpatrywany.

Wykluczenie klientów Nest Banku nie zamyka jednak tym razem drogi do promocji osobom, które posiadały konta pod jedną z marek poprzedzających pojawienie się Nest Banku. Regulamin, w odróżnieniu od poprzednich akcji, nie wyklucza więc osób, które posiadały konto w Banku Smart, FM Banku lub BIZ Banku. Warunkiem postawionym w aktualnej promocji jest jednak zamknięcie takiego konta jeszcze przed pojawieniem się marki Nest Bank.

Zasady promocji. Aby skorzystać z promocji "Nest Konto z Bonusem" i zdobyć 75 zł:
 • klikając w link otrzymany w wiadomości przesłanej na adres mailowy podany podczas rejestracji, złóż wniosek o Nest Konto wraz z wydawaną do niego kartą (we wniosku pamiętaj zaznaczyć zgody nr 5 i 6; wpisz również ten sam adres mailowy, który został podany podczas rejestracji) 
 • zawrzyj umowę o konto 
 • w ciągu 60 dni od złożenia wniosku o konto: 
  • co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej 
  • wykonaj transakcję kartą wydaną do konta na kwotę min. 150 zł

I to już wszystko. Po spełnieniu tych prostych warunków najpóźniej do 15.09. otrzymasz maila od organizatora, informującego o przyznaniu nagrody i przypominającego o uzupełnieniu danych niezbędnych do jej wypłaty. W ciągu siedmiu dni podać będzie należało wówczas między innymi numer rachunku konta otwartego w Nest Banku w ramach promocji. Realizacja wypłaty premii ma nastąpić do 30.09.2017 r.

Promocja może trwać do 30.06.2017 r., ale zakończy się wcześniej w przypadku przedterminowego wyczerpania puli wniosków objętych promocją. A ta została ograniczona do 800 sztuk (w poprzednich akcjach promocyjnych Nest Banku pula nieco większa - po 1000 sztuk - rozchodziła się od 33 godzin do kilku dni).

Do 250 zł za polecenia


Jednak premia 75 zł za otwarcie rachunku to nie wszystko, bo zarobić można również na polecaniu konta. Tu do wzięcia będzie nawet 250 zł. Bank zapłaci po 50 zł za każde skuteczne polecenie (a więc takie, gdy osoba przez Ciebie polecona założy konto i spełni przy tym w praktyce wszystkie warunki wcześniej opisywane, jakie obowiązywać będą też Ciebie). Dla osoby polecanej jeden zapis jest bardziej restrykcyjny: nie mogła posiadać konta w Nest Bank, ani wcześniej pod innymi nazwami tego banku (Bank Smart, FM Bank i BIZ Bank).


Konto polecać mogą jednak wyłącznie klienci, którzy założą konto w Nest Banku w niniejszej akcji i za pośrednictwem strony promocji. Polecenia muszą odbywać się za pośrednictwem linku tam wygenerowanego.

Nest Konto - prześwietlenie oferty 


Zasady prowadzenia rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Nest Banku są klarowne:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków do spełnienia)  
 • 0 zł za internetowe przelewy złotowe zlecane przez bankowość internetową 
 • 0 zł za wydanie karty i jej posiadanie
 • 0 zł za wypłatę we wszystkich bankomatach w Polsce (bez względu na to do jakiego banku lub instytucji taki bankomat należy) 
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet

Składając wniosek o konto w Nest Banku wybrać możesz spośród trzech sposobów zawarcia umowy. A zrobić to można:
 • przelewem weryfikacyjnym z konta, które posiadasz w innym banku (ale tylko z wybranych banków: Alior Bank, BZ WBK, Eurobank, ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, Pekao, PBS Bank, T-Mobile Usługi Bankowe) - w tym przypadku ważne by dane przy przelewie idealnie zgadzały się z tymi, które wpiszesz we wniosku o konto ;
 • za pośrednictwem kuriera - wybierając tę opcję już we wniosku możesz wskazać adres miejsca podpisania umowy inny niż zamieszkania czy korespondencyjny (możesz więc wskazać np. miejsce swej pracy),
 • w placówce Nest Banku  - można ją wybrać we wniosku, najpierw wskazując województwo, a później konkretną lokalizację - przy tej opcji pamiętaj, by doradca w placówce kontynuował wniosek złożony online (bo tylko złożony w taki sposób liczy się w promocji) i nie przyjmował kolejnego.

Przejdź na stronę promocji >>


Oferta dla oszczędzających : Nest Lokata Witaj


Każdy z klientów zakładających konto w Nest Banku może (oczywiście jeśli chce), skorzystać z lokaty powitalnej. Można na nią wpłacić do 10 000 zł i uzyskać 4% w skali roku. Lokatę można otworzyć w ciągu 30 dni od założenia konta. Zrobisz to po zalogowaniu do bankowości internetowej, gdzie wybrać będzie można jeden z dwóch wariantów czasowych: 3 miesiące (bez dodatkowych warunków) lub 6 miesięcy (po zapewnieniu wpływu wynagrodzenia na konto - więcej na ten temat pisałem tutaj).


Przydatne dokumenty:

25 komentarzy:

 1. A polecona osoba tez dostanie 75 zł czy nie ? Jeżeli tak , to przy korzystaniu z linku ma się gdzieś rejestrować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak kliknie w link od polecającego to też ma info o 75 zł więc też dostanie.

   Usuń
 2. Czy jak mam konto w Nest Banku z poprzedniej promocji to teraz polecać nie mogę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedź masz w artykule:

   "Konto polecać mogą jednak wyłącznie klienci, którzy założą konto w Nest Banku w niniejszej akcji i za pośrednictwem strony promocji."

   Usuń
 3. Osoba korzystająca z mego linku ma tak jak ja najpierw sie zarejestrowac i postępować dalej w ten sam sposób?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na to wygląda bo wchodząc po linku polecenia też jest "Zgarnij BONU 75 ZŁ"

   Usuń
 4. Mi po przekierowaniu do Bank Zachodniego WBK przy przelewie weryfikacyjnym wyskoczyło- serwis czasowo niedostępny. Co robić dalej???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mi się nie udało przelewem w promocji z Rossmannem w ub.r. Po kilku dniach zadzwonił konsultant i zmienił zawarcie umowy na kuriera. Wniosek był ten sam więc objęty promocją. Umowę podpisałem, nagrodę dostałem.

   Usuń
  2. Przelew weryfikacyjny z BZ WBK jest płatny. Za przelew24 w następnym miesiącu BZ WBK obciąży 0,50 zł.

   Usuń
  3. Jedyny bank który kosi za taki przelew. Niby nie dużo ale bz wbk tym niestety się ośmiesza.

   Usuń
 5. Założone przelewem ważne aby wpisać ten sam adres jaki podaliśmy w banku z którego wysyłamy przelew!

  OdpowiedzUsuń
 6. Polecony "nie może być byłym klientem Banku w zakresie posiadania (samodzielnie lub wspólnie z inną osobą) rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego oferowanego przez Nest Bank (także pod innymi nazwami handlowymi)." To paragraf 5 ustęp 4 punkt 6 Regulaminu.
  Tak więc nie można polecić komuś, kto miał kiedyś konto w Banku Smart.

  OdpowiedzUsuń
 7. No i poszło, tym razem konto założyła żona a poleci jeszcze teściową i teścia ;) Kolejny raz jestem pod wrażeniem tempa otwierania konta. 5 minut po przelewie i już wszystko aktywne bez czekania na kurierów i powtórek z rozrywki z innymi bankami...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u mnie tak samo tym razem, szybko i jest konto :)

   Usuń
 8. A jak później można konto ewentualnie zamknąć? Bo do najbliższej placówki mam "kawałek".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można też przez telefon, listownie lub mailem (skan wypowiedzenia).

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź.

   Usuń
 9. Ktoś się orientuje czy Visa czy MasterCard?

  OdpowiedzUsuń
 10. Do kiedy trzeba utrzymywać konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy do wypłaty premii

   Usuń
 11. Czy aby założyć później tę lokate 4% we wniosku muszę coś zaznaczać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Będziesz mieć ją do założenia w bankowości internetowej z automatu.

   Usuń
 12. Czyli ogólnie: zakładam konto, polecam żonie i za to dostajemy 75 + 50 + 75 zł. Dobrze rozumiem i liczę?

  OdpowiedzUsuń