bankobranie: Telefon LG K8 LTE o wartości 549 zł jako gwarantowany prezent do darmowej karty Citi Simplicity
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

07.01.2017

Telefon LG K8 LTE o wartości 549 zł jako gwarantowany prezent do darmowej karty Citi Simplicity

Po raz kolejny wystartowała promocja Citibanku, w której nagrodą jest smartfon.

Telefon LG K8 LTE do darmowej karty Citi Simplicity
Zasady akcji niezmiennie są bardzo proste. Wystarczy zawnioskować o kartę kredytową Citi Simplicity i za jej pomocą wykonać płatności w ciągu trzech miesięcy na łączną kwotę min. 3 000 zł. Spełnienie tych warunków będzie oznaczać uzyskanie gwarantowanej nagrody.

To już trzecia edycja promocji Citibanku z telefonem LG w roli głównej. Tym razem na plus jest zmiana z przesunięciem daty karencji, dzięki czemu udział wziąć może większa grupa byłych klientów banku. Popularność akcji nie dziwi, bo wyrabiana karta jest bezwarunkowo darmowa, a regulamin, ani umowa nie zobowiązują do jej utrzymywania w dłuższym czasie.

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K8 LTE":
 • gdy zadzwoni konsultant banku złóż wniosek o kartę kredytową (wybrać można kartę World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity; Na którą najlepiej się zdecydować? Podpowiadam na końcu wpisu)
 • dostarcz do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten będzie można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową i regulaminem promocji do podpisania) 
 • zawrzyj umowę o kartę 
 • od daty podpisania przez Bank umowy o kartę: 
  • w ciągu 30 dni kalendarzowych co najmniej 1 raz zaloguj się do bankowości internetowej banku lub do aplikacji mobilnej 
  • w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych (jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana przez bank umowa o kartę) wykonaj transakcje bezgotówkowe na sumę min. 3 000 zł (może być to jedna płatność, ale może być ich też wiele - ważne by łącznie kartą wydać wspomnianą kwotę)

I to wszystko. Do 14. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz powyższe warunki, bank powiadomi Cię o przyznaniu nagrody (wiadomość wyśle w bankowości internetowej). 

W ciągu następnych 30 dni nagroda dotrze do Ciebie za pośrednictwem kuriera. Przystąpienie do promocji ma być możliwe do 31.03.2017 r. Nagroda w promocji - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie - zwolniona jest z podatku.

Jakie transakcje należy wykonać? 


Do wyrobienia wymaganej sumy płatności (co najmniej 3 000 zł) kwalifikują się transakcje, które spełnią poniższe kryteria:
"a) będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. Dokonanymi kartą główną lub kartą dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym, 
b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku" 

Dla kogo promocja? 


W akcji uczestniczyć może osoba, która ma minimum 21 lat i co najmniej od 1 stycznia 2015 roku nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibank. Mamy jednak kilka wykluczeń. Udziału w promocji nie mogą brać:
"a) pracownicy Banku, 
b) osoby współpracujące z Bankiem na podstawie umów cywilnoprawnych, 
c) członkowie władz Banku, 
d) osoby bezpośrednio zaangażowane w przygotowanie Ofert – pracownicy którejkolwiek z agencji bądź firm współpracujących z Bankiem przy organizacji Wydarzenia a także rodzice, rodzeństwo oraz małżonkowie tych osób, 
e) osoby ze statusem dewizowym nierezydenta (...),
f) obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki"

Kto może wnioskować o kartę kredytową? 


Wobec osób chcących skorzystać z karty kredytowej, Citibank stawia kilka minimalnych wymogów:
"Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata"
Aczkolwiek tak zdawkowo ujęte wytyczne nie wyczerpują wszystkich źródeł dochodu akceptowanych przez bank. Bo oprócz umowy o pracę czy działalności gospodarczej mogą to również być: umowy cywilno-prawne, emerytury i renty, przychody z najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych.

Wyślij formularz zgłoszeniowy i zdobądź telefon LG K8 LTE 

Specyfikacja nagrody: telefon LG K8 LTE

Procesor: MediaTek MT6735, 4-rdzeniowy 1.3Ghz, Mali-T720MP1 GPU 
Ekran: IPS 5.0” HD (720 x 1280), 294ppi 
Aparat: Główny: 8.0MP f/2.4, Autofocus, LED Flash, Przedni: 5 MP f/2.4 
Bateria: Li-Ion 2150mAh [Max. czas czuwania – 400 godz., Max. czas rozmów – 21 godz.] 
Sieć: LTE cat.4: 150Mbps / 50Mbps, HSDPA 21.1 Mbps /HSUPA 5.76Mbps GSM [850/900/1800/1900], UMTS[850/900/1900/2100], LTE[800/900/1800/2600] 
Łączność: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth v4.2, A2DP, Low Energy, apt-X 
System: Android 6.0.1 Marshmallow 
Pamięć: 1.5GB RAM / 8GB eMMC (dostępna ok. 3GB), micro SD do 32GB 
Wideo: Odtw.: MP4/DviX/XviD/H.264/H.263/WMV; Nagr.: FHD@30fps 
Muzyka: MP3/WAV/WMA/eAAC+ 
Wymiary: 144,6 x 71,5 x 8,7 (157g) 
Funkcje dodatkowe: Gesture Shot (wystarczy umieścić dłoń przed obiektywem i zacisnąć ją w pięść, aby włączyć 3-sekundowy stoper samowyzwalacza), Flash for Selfie (przedni aparat wykorzystuje wyświetlacz do podświetlenia) 

Karta kredytowa - prześwietlenie oferty 


Jak już wspomniałem na wstępie, wnioskując o kartę w promocji można wybrać jedną z kart: World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity. Pierwsze dwie charakteryzują się połączeniem z programami lojalnościowymi, gdzie jednak przelicznik zdobywania punktów/mil względem wartości nagród - w mej ocenie - do najkorzystniejszych nie należy. Do tego pamiętać trzeba, że karty te kosztują aż 18 zł miesięcznie, a opłaty można uniknąć dopiero po wykonaniu płatności na sumę 4 000 zł w miesiącu.

Inaczej wygląda trzecia z propozycji. Karta kredytowa Citi Simplicity jest bezwarunkowo darmowa. Bank nie pobiera ani opłaty za jej wydanie, ani za posiadanie. Więc jeśli wykorzystane z karty środki będziesz spłacać terminowo (w okresie bezodsetkowym) to nie zapłacisz odsetek, ani nie poniesiesz żadnych innych kosztów. 

Wyrabiając którąkolwiek z kart kredytowych Citibanku warto zwrócić uwagę na opłatę... z której można jednak zrezygnować. To opłata za dostęp do usługi CitiPhone (6 zł miesięcznie). Aby ją wyłączyć wystarczy w bankowości internetowej Citibanku wysłać wiadomość o treści "Rezygnuję z usługi CitiPhone". I to wszystko.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, koniecznie przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Wyślij formularz zgłoszeniowy i zdobądź telefon LG K8 LTE

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu. na Twitterze i polub na Facebooku:

34 komentarze:

 1. Żeby tak jeszcze okres karencji przesunęli tak do 1.05.2015 r. to bym się łapał. No ale nic, czekam na swoją kolej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Citibank karencję przesuwa zazwyczaj o cały rok (od 1.01.). Jeszcze poprzednia edycja wykluczała tych, którzy jakąkolwiek główną kartę kredytową Citibanku mieli od 1.01.2014 r. Teraz jest już to 1.01.2015 r. Ale kto wie... może kiedyś przeskoczą o kilka miesięcy. Oczywiście zachęcam do śledzenia bloga. Jak tylko coś się pojawi to info tu znajdziesz :)

   Usuń
 2. Umowa kurierem. To fajnie bo do oddziału Citibanku mam daleko. A jak wygląd rezygnacja z karty? Można w inny sposób niż fatyga z wypowiedzeniem do oddziału?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście wypowiedzenie umowy w Citibanku można złożyć na kilka sposobów. Może to być placówka banku, ale też list lub wiadomość wysłana w bankowości internetowej (wówczas po kilku lub kilkunastu dniach kontaktuje się konsultant z banku celem potwierdzenia dyspozycji).

   Usuń
  2. Warto przy tym dodać, że przy rezygnacji z karty można też zarobić. Jak rezygnowałem w poprzedniej edycji to zadzwonili do mnie i zaproponowali, że dostanę 50 zł jeśli wypowiedzenie wycofam i zrobię płatności na 500 zł. Oczywiście też bez lojalki bo później można było z karty znów zrezygnować. A czytałem, że później odchodzących zatrzymywali kwotą nawet 200 zł.

   Usuń
  3. Potwierdzam :) Można jeszcze trochę uszczknąć ;)

   Usuń
 3. A czy ten telefon łatwo sprzedać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze spokojem. To chodliwy model i trzyma cenę.

   Usuń
 4. Aktualna wartość tego telefonu jest poniżej 500zł

  OdpowiedzUsuń
 5. A czy te 3000 PLN można zacząć wydawać od razu po otrzymaniu karty? Bo w regulaminie stoi, że mam czas 3 miesiące liczone od następnego miesiąca po podpisaniu umowy. Gdyby podpisać umowę np. 1 lutego, to trzeba wstrzymać się z wydawaniem kasy do 1 marca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wśród komentarzy w jednej z poprzednich edycji pojawiły się głosy, że bank przyznał nagrodę nawet gdy transakcje (lub ich część) została wykonana przed czasem - tj. już w miesiącu w którym została podpisana umowa. Tu bazujemy jednak wyłącznie na komentarzach. Citibank w promocjach ma podejście bardzo proklienckie. Jednak zgodnie z regulaminem płatności na sumę min. 3000 zł należy zacząć wykonywać od miesiąca następującego po miesiącu w którym umowa została podpisana przez bank. Więc w przytoczonym przykładzie, gdyby nastąpiło to 1.02. to wydawanie zacznie się zliczać do wymaganej sumy od marca. Te 3000 zł można wydać nawet w jeden miesiąc, ale można też rozłożyć w czasie - także na kwiecień i maj.

   Usuń
 6. W mym przypadku wydanie 3 tysięcy nawet w 3 miesiące jest mało realne więc niestety znów muszę obejść się smakiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kilka sposobów kombinacji jest. Możesz zrobić zakupy komuś, zakupy ze zwrotem w gotówce lub na inną kartę, płatności Billem i jeszcze kilka innych ;)

   Usuń
  2. Gdzie można zrobić zakupy ze zwrotem w gotówce?
   Te kilka innych kombinacji możesz wypisać? :)

   Usuń
  3. Popytaj po sklepach w okolicy ;) Mnie się udało w jednej CAstoramie choć dopiero w drugiej w mieście, bo w pierwszej nie chcieli.

   O kombinacjach lepiej nie pisać bo później szybko znikają. Ale pomyśl. Np. możesz zrobić duże zakupy w pewnym dużym serwisie parauakcyjnym All***o i potem... już nie kończę ;)

   Masz w rodzinie wujka z ciężarówką lub koparką? Pojedź z nim na stacje i zapłać za tankowanie.

   Kup doładowania telefonów na zapas.

   Kup karty prezentowe. Nie wszędzie można zapłacić za nie kartą ale gdzieniegdzie się da. Potem będziesz robić zakupy tymi kartami.

   No i tak obrót można zrobić w kilka dni.

   Usuń
 7. Czy zaliczają się płatności w Internecie? Np Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Do wymaganej sumy 3 000 zł zaliczają się płatności w Internecie (w tym na Allegro) oraz w punktach handlowo-usługowych (sklepy, stacje paliw, restauracje, kina itp. itd.). Nie zaliczają się wypłaty gotówki w bankomacie oraz przelewy z karty.

   Usuń
  2. A jak wygląda akceptacja Sprytnego?

   Usuń
  3. Nie ma wykluczonych MCC.

   Usuń
 8. Wolę dmuchać na zimne więc zapytam jak wygląda sprawa z gwarancją na ten telefon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Telefon otrzymywany w nagrodę jest objęty 24-miesięczną gwarancją. Zasady zgłoszeń gwarancyjnych opisano w regulaminie (dział VII. Gwarancja).

   Usuń
 9. Karta dalej jest całkowicie za 0? Trzeba pamiętać, żeby logować się w internecie? Lub od razu trzeba wyłączyć jakieś pakiety?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta Citi Simplicity niezmiennie jest darmowa. Zgodnie z warunkami promocji zalogować się do do CitiOnline należy w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy przez bank.
   Usługą, którą należy wyłączyć (jeśli będzie włączona, bo część Czytelników zgłaszała już, że nawet bank jej im nie włączył) jest opłata za dostęp do usługi CitiPhone. Poza nią nie ma żadnych dodatkowych pakietów czy ubezpieczeń, które byłyby włączane bez woli klienta.

   Usuń
  2. Mnie przy weryfikacji telefonicznej Pani spytała czy chcę tą usługę aktywną czy ma być wyłączona (powiedziała że kosztuje 6zl)

   Usuń
  3. Tak, mnie też pytano. Nie chciałem i opłaty nie ma.

   Usuń
 10. A jeśli nie ma konta bankowego w tym banku to muszę otworzyć, żeby skorzystać z promocji? Czy da się dostać samą kartę bez konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma potrzeby zakładania konta osobistego. By uzyskać dostęp do bankowości internetowej wystarczy sama karta kredytowa Citibanku.

   Usuń
 11. Składałem formularz o kartę w dniu 02 stycznia 2017 r. i do tej pory nikt się ze mną nie kontaktował z Citibanku. Mam pytanie: Kiedy mogę się spodziewać telefonu od konsultanta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standardowo czekało się na kontakt z banku kilka dni (do tygodnia). Wiem, że jednak ostatnio wpływa do banku sporo formularzy i stąd obsuwy. Minęło jednak już tak dużo czasu, że rekomendowałbym wysłanie zgłoszenia raz jeszcze.

   Usuń
 12. Czy do tych 3000 zł zaliczą się wypłaty w bankomacie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Tylko płatności się wliczają.

   Usuń
  2. Omijajcie wypłaty z bankomatów. To się nie opłaca. Nawet gdyby zaliczali. Polecam poradnik Złotówy.

   Usuń
 13. w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych (jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana przez bank umowa o kartę) wykonaj transakcje bezgotówkowe na sumę min. 3 000 zł ........ Jeżeli można prosić o przykład jeżeli umowa zostanie podpisana 20 stycznia ......

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po podpisaniu umowy przy kurierze, dokumenty trafiają do banku. Tam bank wpisuje datę (ona jest tu kluczowa) i odsyła do klienta (listem), a odrębnym listem przesyła kartę. Jeśli tą datą zawarcia umowy (wpisaną przez bank; a będzie to na pewno po wizycie kuriera, a przez dostarczeniem kary) będzie 20.01. to płatności zliczane do tych 3 000 zł będzie trzeba wykonywać w lutym, marcu i kwietniu, a do 14.05. przyjdzie powiadomienie o przyznaniu nagrody.

   Te 3 000 zł można wydać wcześniej. Jeśli uda się np. już w lutym to wtedy powiadomienie o przyznaniu nagrody powinno przyjść już do 14.03.

   Usuń