bankobranie: Mam Inteligo XII edycja. Czyli powraca promocja w której bank płaci 100 zł za otwarcie konta i po 50 zł za polecenia
Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

09.11.2016

Mam Inteligo XII edycja. Czyli powraca promocja w której bank płaci 100 zł za otwarcie konta i po 50 zł za polecenia

Znów dostępny jest program poleceń w Inteligo.

program poleceń mam inteligo XI edycja - 100 zł za polecenie konta
Oznacza to ni mniej, ni więcej a ponowną szansę na łatwy zarobek. Za otwarcie konta czeka premia 100 zł. A obecni klienci, jak również ci, którzy dopiero w tej promocji staną się posiadaczami konta, mogą dalej zarabiać na poleceniu. Za każdą skuteczną rekomendacją czeka dodatkowe 50 zł.

Program poleceń "Mam Inteligo" systematycznie powraca. Nic dziwnego, bo cieszy się sporą popularnością. Więc teraz mamy 12. edycję akcji.

Aby zdobyć premię 100 zł należy:
 • złożyć wniosek o konto - w polu "kod promocyjny" należy podać kod od obecnego klienta banku (wiarygodny kod polecenia uzyskasz tutaj
 • we wniosku wyraź zgody na przekazywanie materiałów marketingowych przez PKO Bank Polski 
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od otwarcia konta wykonaj płatności kartą na sumę co najmniej 200 zł oraz co najmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO o łącznej wartości min. 10 zł

I to już wszystko - warunki promocji będą spełnione.

Ważne wskazówki


Termin wypłaty premii. Program poleceń "Mam Inteligo" został podzielony na trzy etapy: 9.11.-9.12.2016 r., 10.12.2016 - 9.01.2017 r. oraz 10.01.-9.02.2017 r. Mają one znaczenie wyłącznie w kontekście wyliczenia terminu, w którym bank wypłaci Ci premię. W ciągu 50 dni kalendarzowych od zakończenia danego etapu, bank dokona weryfikacji spełnienia warunków, a w ciągu kolejnych 44 dni nastąpi wypłata gratyfikacji. Okresy te są długie, ale... w praktyce bank zdecydowanie szybciej wypłaca nagrodę (zwłaszcza w przypadku I i II etapu).

Gdzie wykonać płatności? Płatności, które należy wykonać w promocji muszą być wykonane w punktach handlowo-usługowych. Dotyczy to zarówno transakcji kartą, jak i IKO. Do sum, które należy wydać celem spełnienia warunków promocji nie wliczą się płatności w Internecie.

Płatności IKO. Transakcje przy użyciu aplikacji IKO oznaczają płatności z wykorzystaniem kodu BLIK. Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z tego systemu płatności mobilnych, koniecznie przeczytaj poradnik: BLIK - płatności telefonem. Zalety i wady jakie ma Polski Standard Płatności. A jeśli nie kojarzysz punktów handlowo-usługowych honorujących tę formę płatności, zobacz gdzie płacić BLIKiem?

100 zł za konto firmowe w Inteligo. Wyżej opisywane warunki dot. otwierania konta dla klientów indywidualnych. Jednak i przedsiębiorcy mogą zyskać i założyć konto firmowe z premią 100 zł. Warunki są podobne. Również należy złożyć wniosek o konto z wykorzystaniem kodu polecenia. Nieco inne są jednak warunki uzyskania premii. Tutaj w ciągu 40 dni kalendarzowych od otwarcia konta należy wykonać w punktach handlowo-usługowych płatności kartą na łączną sumę min. 200 zł oraz co najmniej jeden przelew do ZUS zlecony w ramach konta przez bankowość internetową lub przez telefon z wykorzystaniem opcji "przelew do ZUS". W przypadku ofert dla przedsiębiorców nie ma co ukrywać, że są dostępne lepsze propozycje - możesz znaleźć je tutaj.

Konto w PKO BP, a promocja Inteligo. Konto Inteligo jest prowadzone przez PKO BP. Jednak posiadanie konta w tym największym banku w Polsce nie wyklucza Cię z udziału w promocji Inteligo. Również w takiej sytuacji możesz zgarnąć 100 zł za założenie konta. Jeśli jednak chcesz je polecać (o szczegółach piszę nieco niżej) to niezbędne jest posiadanie konta właśnie w Inteligo.

Dla kogo promocja?


Aby skorzystać z polecenia i zgarnąć 100 zł za otwarcie konta należy spełnić wytyczne definicji "Nowego Klienta", przez którego bank rozumie:
"osobę fizyczną, także tę prowadzącą działalność gospodarczą lub będącą wspólnikiem w spółce cywilnej, która w dniu złożenia wniosku o Nowe konto z podanym Kodem polecenia nie posiada żadnego z kont Inteligo ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie żadnego z tych kont Inteligo, złożony przed rozpoczęciem Edycji Programu, ani w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Edycji Programu nie posiadała żadnego z tych kont;"

Masz konto w Inteligo? Jak polecać by zarabiać?


Jeśli już posiadasz konto w Inteligo (albo je właśnie założysz z polecenia w aktualnie trwającym programie poleceń), możesz też zarabiać na polecaniu kont. Aby mieć taką możliwość należy zarejestrować się na stronie maminteligo.pl, podając imię, nazwisko, adres e-mail, numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego, który będzie zgodny z numerem zarejestrowanym w banku (przy umowie o konto). Trzeba również wyrazić zgody na przekazywanie przez bank materiałów marketingowych oraz zaakceptować regulamin akcji. Po tych formalnościach zostanie Ci już polecanie konta - za każde skuteczne polecenie (a więc takie gdy polecony klient założy konto i spełni warunki promocji uprawniające do otrzymania premii) bank wypłaci Ci po 50 zł.

W programie poleceń przewidziano też nagrody dodatkowe dla osób najaktywniej polecających konta. Dla pierwszej trójki są to nagrody wynoszące 1 000, 600 i 300 zł.

Konto Inteligo - prześwietlenie oferty


Główne cechy Konta Inteligo dla klientów indywidualnych to:
 • 0 zł za otwarcie konta 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez żadnych warunków do spełnienia) 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej 
 • 0 zł za posiadanie karty płatniczej do konta (jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności na sumę co najmniej 100 zł; w przeciwnym wypadku opłata wynosi 4 zł)

  Ważne: okres rozliczeniowy dla karty płatniczej nie pokrywa się z miesiącami kalendarzowymi, ale jest liczony od dnia zawarcia umowy (od tego też dnia będziesz posiadać już kartę płatnicza, bo przywozi ją kurier).
  Po spełnieniu warunków promocji (czyli wydaniu kartą 200 zł) nic nie stoi na przeszkodzie by z karty zrezygnować (jeśli nie masz potrzeby korzystania z niej). Prawo do premii 100 zł za otwarcie konta i tak zachowasz. 
 • 0 zł za wypłaty gotówki w bankomatach PKO BP i BZ WBK
Otwierając konto Inteligo warto zwrócić uwagę na to, że bank włącza pakiet potwierdzeń SMS o transakacjach na koncie. Przez pierwsze dwa miesiące pakiet ten jest darmowy. Później miesięczna opłata wynosi 5 zł. Usługę można na szczęście wyłączyć. I warto zrobić to czym prędzej, by nie zapomnieć i nie ponosić niepotrzebnych kosztów.

Jak wygląda otwarcie konta w Inteligo? Po złożeniu wniosku o konto, bardzo szybko (bo nieraz w ciągu nawet kilku-kilkunastu minut) skontaktuje się z Tobą konsultant z Inteligo. Podczas rozmowy potwierdzi dane i umówi kuriera (bo to jedyna opcja zawarcia umowy). Podczas rozmowy możesz wskazać inny adres do podpisania umowy niż ten podany we wniosku. Może więc to być np. Twoje miejsce pracy. Przed przybyciem kurierzy kontaktują się telefonicznie celem ustalenia dokładnej godziny przyjazdu. Po podpisaniu umowy, w ciągu kilku minut od wyjścia kuriera Twoje konto zostanie aktywowane.

Płatności kartą wymagane w promocji będziesz mieć możliwość wykonywać już od dnia podpisania umowy. Kartę do konta przywiezie kurier i przekaże Ci wraz z umową.

Dodatkowe 10 zł za 2 przelewy


Jeśli pośpieszysz się z założeniem Konta Inteligo z polecenia to jest jeszcze szansa, że załapiesz się także na inną promocję i dodatkowy zarobek: za dwa przelewy na telefon otrzymasz bonus 10 zł.


Złóż wniosek o konto w promocji (pamiętaj o podaniu we wniosku kodu promocyjnego). Jeśli chcesz uzyskać wiarygodny kod polecenia do Inteligo, skorzystaj z poniższego formularza (kod prześlę Ci maksymalnie w ciągu 24 godzin):


Przydatne dokumenty:
Bądź na bieżąco z tym co na blogu.  i polub na Facebooku:

68 komentarzy:

 1. Czy z karty można zrezygnować po wydaniu wymaganych 200 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. Samo konto masz potem darmowe i czekasz już tylko do wypłaty 100 zł.

   Usuń
 2. ehh znowu trzy lata karencji .mogliby skrócić ten czas .no cóż trzeba poczekać , może załapie się na XX edycję

  OdpowiedzUsuń
 3. Po jakim czasie mozna zamknac caly rachunek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto trzeba posiadać wyłącznie do dnia wypłaty premii. Później można z nim zrobić co się chce ;) Czyli również zamknąć.

   Usuń
 4. Promocja zdecydowanie lepsza niż niedawne Mam PKO. Tu konto darmowe, z karty można zrezygnować. A tam 6,90 zł miesięcznie lub wydawanie 300 zł kartą.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mr. Złotówa, a co z podatkiem za polecenie ? Poza tym czy trzeba zgłaszać dochody uzyskane z premii zwolnionych z podatku w US ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za 2015 r. PITów już nie wysyłali. Jeśli dochody zwolnione są z podatku to nie deklarujesz. Zryczałtowanych jak podatku Belki też nie deklarujesz.

   Usuń
  2. Ostatni raz PITy od Inteligo (PKO BP) były za 2014 r. Później się to zmieniło. W regulaminie mamy też zapis:
   "W przypadku konieczności odprowadzenia przez Organizatora, jako płatnika podatku, zryczałtowanego podatku od uzyskanych nagród, Organizator zwiększy wartość jednostkową nagrody o kwotę odpowiadającą wartości należnego zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych od uzyskanej nagrody. Kwotę tę Organizator przekaże na rachunek właściwego Urzędu Skarbowego tytułem należnego podatku dochodowego"

   Usuń
 6. Jeśli teraz założę konto z polecenia to czy dalej jeszcze w tej edycji będę mógł polecać? I czy z mego polecenia konto będzie mogła założyć żona? (nie ma wykluczeń rodziny itp?)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na obydwa pytania: tak. Możesz stać się polecającym (koniecznie pamiętaj o uprzedniej rejestracji) i możesz polecić żonę.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź. Prośba o kod wysłana :)

   Usuń
 7. jak potem mozna z karty zrezygnować ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości internetowej lub na infolinii.

   Usuń
 8. W jakich godzinach przyjeżdża kurier z dokumentami do założenia konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie był jakoś koło 18.

   Usuń
 9. Czyli jeśli konto w PKO usunąłem 31.10.16 r. to mogę założyć w Inteligo i dostać tą kasę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej możesz wziąć udział i dostać premię. Regulamin promocji Inteligo nie wyklucza nawet osób aktualnie posiadających konto w PKO BP.

   Usuń
 10. Czy zamiast kodem BLIK można te 10 zł zapłacić zbliżeniowo telefonem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro jest wyraźnie wyszczególnione, że ma być transakcja przy użyciu aplikacji IKO z wykorzystaniem kodu BLIK to po co kombinować i szukać innego rozwiązania które nie będzie zaliczone?

   Usuń
 11. są tu wyboru 3 karty, którą wybrać?

  OdpowiedzUsuń
 12. Niestety nie mogę złożyć wniosku bo po wypełnieniu wszystkich danych i kliknięciu "wyślij" pojawia się komunikat, że strony nie znaleziono lub została wyłączona itp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komentarz w tej sprawie napisałem nieco niżej. Przed chwilą adnotację naniosłem też w opisie promocji. Do banku zgłosiłem też problem - jest on powszechny, bez względu np. na przeglądarkę i dotyczy wniosków w programie poleceń, jak i poza nim. Będę miał jakieś wieści = dam znać.

   Usuń
  2. Też to mam:
   e
   Nie znaleziono stronyo podanym adresie.

   Przepraszamy. Strona, której szukasz nie została odnaleziona. Prawdopodobnie została
   skasowana, zmieniono jej nazwę albo została czasowo usunięta.
   Sprawdź poprawność adresu lub zajrzyj na stronę startową naszego serwisu inteligo.pl.

   Usuń
  3. Najwyraźniej problem został już rozwiązany. Treść SMSa od banku "Dziękujemy za złożenie wniosku o konto Inteligo" (wysyłanego jednak z poślizgiem) nie pozostawia złudzeń, że wniosek do banku dotarł. Pozostaje więc czekać na dalsze kroki, czyli telefon.

   Usuń
 13. U mnie jest to samo, co u Anonimowego z 11.11, 16:19. Próbowałam już 2 razy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 11 listopada 2016 16:19 i @Anonimowy 11 listopada 2016 20:55, dzięki za sygnał. Dotąd problemów nikt nie zgłaszał więc prawdopodobnie coś się stało dopiero dziś. Jeśli wniosek jednak do banku by trafiał i konsultant się z Wami skontaktujcie, dajcie proszę znać.
   Ja wysłałem zgłoszenie, no ale wiadomo... długi weekend. Więc pewnie trzeba będzie zaczekać na wyjaśnienie sprawy.

   Usuń
  2. Wczoraj martwiłam się o błąd na stronie, a już dziś, o 5:36 rano :-) dostałam SMSa, że dziękują mi za złożenie wniosku o konto Inteligo. Dostałam też e-mail z potwierdzeniem wniosku. Ponieważ próbowałam wczoraj 2 razy, to dostałam też drugi e-mail, że złożenie nowego wniosku nie jest możliwe dopóki nie zakończy się weryfikacja pierwszego.

   Usuń
  3. Z treści smsa jaki dostałem wynika, że w wniosek do banku jednak trafił. No więc spoko, czekam na telefon.

   Usuń
  4. Najwyraźniej problem został już rozwiązany. Treść SMSa od banku "Dziękujemy za złożenie wniosku o konto Inteligo" nie pozostawia złudzeń, że wniosek jednak do banku dotarł. Pozostaje więc czekać na dalsze kroki, czyli telefon.

   Usuń
  5. Pomimo błędu, wniosek dotarł do Inteligo - przed chwila dzwonił konsultant ws. wniosku :)

   Usuń
  6. Potwierdzam. Okazuje się, że wniosek przeszedł i wszystko w porządku.

   Usuń
 14. Warto też zauważyć dobre konto oszczędnościowe, które jest w Inteligo. Raczej dla tych co mają większe sumy bo przy saldzie min. 200 tys. oproc. wynosi 1,8% w skali roku. Bez ograniczeń kwotowych no a w przypadku PKO nie ma się raczej czego bać, że BFG do 100k EUR. Więc jak ktoś chce gdzieś ulokować większą kasę np na krótszy czas to tu ma opcję. Bez jakichkolwiek wymyślnych warunków.

  OdpowiedzUsuń
 15. Dziękuję za błyskawicznie przesłany kod. Równie szybko zadzwonili z Inteligo. Od prośby o kod przez złożenie wniosku do telefonu z banku minęło 7 minut. Teraz już czekam na kuriera.

  OdpowiedzUsuń
 16. Do mnie natomiast dzwonili w sb i ndz kiedy nie mogłam odebrać a dziś cisza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz im, że składałaś wniosek i czekasz na kontakt. Do mnie oddzwonili błyskawicznie.

   Usuń
 17. Jeżeli posiadam już konto w PKO, i jeżeli mam aktywną aplikację IKO już pod konto, to jak mam spełnić warunek płatności w Inteligo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli masz jedno urządzenie to niezbędne będzie "odpięcie" IKO w PKO BP i odinstalowanie aplikacji, by później pobrać ją ponownie i połączyć z kontem Inteligo.

   Usuń
  2. Może to głupie pytanie, ale zapytam:) W jaki sposób mogę "odpiąć" IKO? z góry dziękuję za odpowiedź:)

   Usuń
  3. Logujesz się iPKO i tam masz IKO. Wybierasz urządzenie i dalej opcję "usuń aplikację"

   Usuń
 18. Po kliknięciu linku do otwarcia konta wyświetla sie informacja o bledzie czy można w jakiś inny sposób otworzyć konto żeby otrzymać premie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W chwili obecnej testowałem - działa na kilku przeglądarkach. Spróbuj na innej przeglądarce lub w obecnie używanej wyczyść pliki coockies - to powinno pomóc.

   Usuń
  2. Tak udało się 🙌 dzięki

   Usuń
 19. Dziś był u mnie kurier. Poszło szybko. Elegancko teczkę z dokumentami zostawił. I ledwo zamknął za sobą drzwi to już dostałam SMS-a o aktywacji konta.

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy jeśli założyłem wczoraj konto i prowadzę działalność gospodarcza, to czy mogę sobie polecić rachunek firmowy i zgarnąć premie za polecenie, a następnie koleje 100 zł za otworzenie rachunku firmowego ?

  OdpowiedzUsuń
 21. Jak dziś skończyłem wydawać te 200 zł to kartę mogę już w sumie zastrzec?

  OdpowiedzUsuń
 22. w ciągu 30 dni kalendarzowych od otwarcia konta wykonaj płatności kartą na sumę co najmniej 200 zł oraz co najmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO o łącznej wartości min. 10 zł
  200 zł kartą jasna sprawa, już wydane, a co z drugą częścią - o jakich transakcjach mowa przy użyciu aplikacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tekście masz link do instrukcji Blika i płatności nim (to własnie płatność IKO). Z miejsc gdzie najlepiej płacić Blikiem polecam stacje Orlen lub Shell i Multikina.

   Usuń
  2. dzięki, właśnie zapłaciłam blikiem na Orlenie :) czyli wszystkie warunki spełnione.
   Powtórzę pytanie mojego przedmówcy, można już kartę zastrzec? I jak się ją zastrzeże to jakby jej już nie mam?
   No i płatności na telefon. Musi ktoś z moich znajomych mieć taką możliwoścć przyjęcia takiego przelewu, prawda?

   Usuń
  3. Najlepiej żeby telefon miał zarejestrowany. Ale jeśli nie będzie mieć to dostanie instrukcję jak kasę odebrać.

   Usuń
 23. dzięki, właśnie zapłaciłam bi=likiem na Orlenie :)
  czyli spełniłam warunki i mogę zastrzec kartę ( to jakby rezygnacja z niej?) i odinstalować aplikację IKO?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można z karty zrezygnować. Nie wiem jak w bankowości, ja zadzwoniłem na infolinię. Karta zastrzeżona bez opcji wznawiania.

   Usuń
 24. A nie jest tak, że jak zastrzeże się kartę to już nie ma możliwości wydawania kartą czyli konto jest płatne? Może lepiej do wypłaty bonusa wykonywać płatność kartą na wymaganą kwotę i konto pozostanie bezpłatne czy się mylę bo nie jestem tego pewny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, konto bez karty jest darmowe.

   Usuń
  2. a co wybrać w zastrzeżeniu tej karty: zgubienie, kradzież czy zniszczenie?

   Usuń
 25. Zapłaciłam blikiem za transakcje na allegro czy to wystarczy i jaka jest opłata za kartę jeśli chcę mieć ja aktywną.wiem ze to głupie pytania ale proszę o odpowiedź.dzięki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na potrzeby promocji (czyi uzyskania 100 zł) transakcję IKO (za pomocą kodu BLIK) należy wykonać w punkcie handlowo-usługowym, a nie w Internecie (więc płatność na Allegro nie będzie do tego zaliczona). Oczywiście ta płatność na Allegro niczemu nie wadzi - cały czas możesz jeszcze zrobić płatność na min. 10 zł w jakimś sklepie stacjonarnym czy na stacji paliw. W opisie promocji linkuję do podpowiedzi gdzie BLIKiem da się płacić.

   Aby uniknąć opłaty za kartę, wykonywać należy płatności na sumę min. 100 zł w miesięcznym okresie rozliczeniowym (może, ale nie musi on pokrywać się z miesiącem kalendarzowym - jego rozpoczęcie zależy od dnia kiedy zawarta została umowa o konto).

   Usuń
  2. Czy transakcja w biletomacie mpk liczy się jako punkt handlowo-usługowy?

   Usuń
 26. Witam
  Jeśli komuś polecę to konto to ta osoba również będzie mogła otrzymać bonus w postaci tych 100 złotych ?
  Pozdrawiam i czekam na opowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej. Ty dostaniesz 50 zł za polecenie, a osoba polecona 100 zł za otwarcie konta z polecenia i spełnienie warunków (płatności kartą i IKO). I ta polecona osoba dalej też będzie mogła stać się osobą polecająca.
   Pozdrawiam

   Usuń
 27. rozumiem, że 200 zł można wszystko zbliżeniowo ? nie trzeba karty do czytnika wsadzać.. ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można zbliżeniowo, można z PINem. Nie ma to znaczenia. Ważne by te min. 200 zł wydać kartą.

   Usuń
 28. Po zakupie biletow w biletomacie wykonujac to blikiem w historii platnosci jako nazwa transakcji pojawila sie nazwa: platnosc web - kod mobilny. Czy to jest traktowane jako uzyty kod blik w internecie czy jako w sklepie handlowo-uslugowym? Prosze o odpowiedz. Z gory dzieki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No dziwny masz opis. Ja na Twym miejscu albo zachowałbym wydruk potwierdzenia płatności w razie składania reklamacji albo dla spokoju machnął jeszcze jakąś płatność na Orlenie czy Shellu albo gdzieś gdzie nie będzie wątpliwości.

   Usuń
  2. Dzięki :)

   Usuń